• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moja kolekcja

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Sam się zastanawiałem przez chwilę nad jego zakupem. Świetnie wykonany model, a Twoje dodatki jeszcze bardziej go upiększyły. Świetnie wyglądałby razem z Volvem, ale tamten model jest już trochę trudny do zdobycia.
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
Musisz zdecydowanie postudiować instrukcje i ustawienia aparatu, bo naprawdę szkoda tak fajnych modeli prezentować w takim świetle.
Potestuj nowy sprzęt a z pewnością dojdziesz do optymalnych ustawień:)
Zalecam pokombinowanie ze statywem i pilotem (kiedyś były wężyki) albo samowyzwalaczemi dużą przysłoną na długim czasie naswietlania. Wtedy powieksza się głębia ostrości i ryzyko błędu ostrosci maleje. Jest jeszcze kwestia wady sprzętu oczywiscie. Niektore obiektywy zwłaszcza kitowe rozmydlają obraz. Jakiego sprzętu używasz?
W temacie: fantastyczne pojazdy. Fajna oprawa. Urzekła mnie ta panna w czerwieni ;)
 

Batonik90WnC

Aktywny użytkownik
Reakcje
32 0 0
uuuu, ale przepych! Super fajnie zrobiony model, mega dużo szczegółów. Dodatki super, środek bardzo ładnie zrobiony. Jedynie do czego chciałbym sie doczepić to podszybie, jak dla mnie za bardzo trochę pomalowane, za grubo farby :)
 
OP
OP
kosmo83

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.886 2 0
uuuu, ale przepych! Super fajnie zrobiony model, mega dużo szczegółów. Dodatki super, środek bardzo ładnie zrobiony. Jedynie do czego chciałbym sie doczepić to podszybie, jak dla mnie za bardzo trochę pomalowane, za grubo farby :)
To prawda ale wszystko się zaczęło jak model dotarł do mnie to już miał strasznie porysowany grill:(próbowałem to zamaskować i tak jakoś za grubo mi się mazło:)
 
OP
OP
kosmo83

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.886 2 0
Witam wszystkich i dziękuję za komentarze:)
Dzisiaj zaprezentuję model zakupiony w toysandmodels i zrobiony na prośbę szefa jako reklamówka firmy:)
Naczepa jest zrobiona troszkę łatwym sposobem ponieważ nie maiłem takiej kalki więc została zastąpiona naklejką ale ciągnik zrobiony już profesjonalnie:)więc proszę bądźcie wyrozumiali przy ocenianiu tego dzieła:D
20180204_114947.jpg
20180204_122056.jpg
20180204_121341.jpg
20180204_120926.jpg
20180204_113312.jpg
20180204_120713.jpg
20180204_154504.jpg

20180204_154427.jpg

Zapraszam do komentowania:)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
Piękny zestaw, a dodatki robią tu ogromną robotę, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Zestaw wygląda jakby prosto z drogi został zdjęty i pomniejszony. (y)
 

Podobne wątki