• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moja kolekcja

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.883 2 0
#1
Witam jestem nowym użytkownikiem i dopiero zapoznaje się z tą stroną.Chciałbym pokazać Wam moją kolekcje modeli i porozmawiać z wielbicielami modeli ciężarówek. Czekam na Wasze opinie i komentarze :) pozdrawiam
Na początku pokaże swój model Iveco w barwach firmy Konigsbacher.
DSC_0437.JPG
 

Załączniki

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.548 386 20
#2
Witaj na forum. Pokazuj modele, komentuj w tematach kolegów, no i baw się dobrze. :)
Ciekawie wygląda to Iveco. Fajnie, że wklejasz lustra. Z nimi model wygląda bardziej realnie. ;)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#4
Jak dla mnie Iveco jest świetne ze względu na kabinę . Bardzo mało jest tego modelu w pełnym ospojlerowniu kabiny . Sama diorama do prezentacji także fajna i na pewno modele na niej się dobrze komponują , a po za tym to witaj na forum i baw się dobrze przeglądajac i komentując tematy innych użytkowników .
 

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
#10
Witam na forum kolejnego miłośnika skali 1:87.
Zielone Volvo wymaga jeszcze pewnych malowań, dobrze że pokazujesz modele na dioramie.
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
#14
Witaj, Volvo jak i Iveco EuroTech bardzo fajne, mnie jednak zaciekawił biały Stralis.
Ogólnie jeżeli wklejasz lusterka to zwróć uwagę czy są one na pewno od danego modelu, moim zdaniem czasem lepiej nic nie robić niż robić byle co.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#17
Anteny za grube , ale reszta się bardzo fajnie komponuje . Kolorystycznie fajnie i pasuje to połączenie axor-a w dużej budzie ze spojlerami wraz z firanką .
 
OP
OP
kosmo83

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.883 2 0
#18
Witam
Bardzo dziękuję za miłe komentarze :) a co do Mercedesa to jeden z moich pierwszych modeli na których uczyłem się tuningu no i nie wyszło :D
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#19
Witaj wśród ludzi pozytywnie zakręconych;) Fajne modele pokazałeś, a to co w nich nie tak to już koledzy o tym wspomnieli. Pokazuj , komentuj i baw się razem z nami:)
 

Podobne wątki