• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moja kolekcja

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.865 386 20
Widzisz Marcinie a w sklepie modelarskim sprzedawca powiedział że będą pasować idealnie do modeli w tej skali(y)i jak tu ludziom można ufać:ppozdrawiam.
Tu nie ma co ufać... Gość chciał sprzedać, to namówił, sprzedał i zarobił...
Weź, tak jak Ci napisałem, wytnij jeden włos ze szczotki do zamiatania, dotnij na żądaną długość, jak chcesz mieć srebrne to pomaluj na srebrno, przyklej i będziesz miał anteny pasujące w skali.
 
OP
OP
kosmo83

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.953 2 0
Tu nie ma co ufać... Gość chciał sprzedać, to namówił, sprzedał i zarobił...
Weź, tak jak Ci napisałem, wytnij jeden włos ze szczotki do zamiatania, dotnij na żądaną długość, jak chcesz mieć srebrne to pomaluj na srebrno, przyklej i będziesz miał anteny pasujące w skali.
Jeszcze raz dziękuję Maćku za podpowiedź i napewno z niej skorzystam.
 

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.855 214 0
Uwielbiam takich sprzedawców...
Tak jest wszędzie, ostatnio przysłuchiwałem się jak gość zachwalał TV w sklepie dla idiotów. Mój trzynastoletni syn więcej wie o technologii i technice niż ten pan.
Liczy się tylko sprzedaż i slupki w prezentacji.

A model bardzo fajny, no oczywiście poza antenami. (y)(y)(y)
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.529 68 0
Witam wszystkich i dziękuję za miłe komentarze:)
Dzisiaj czas na kolejną prezentację modelu który przeszedł lekki tuning z mojej strony:)
63.Scania R TL 6x2 w barwach firmy Vowa. Zobacz załącznik 630599 Zobacz załącznik 630600 Zobacz załącznik 630601 Zobacz załącznik 630602 Zobacz załącznik 630603 Zobacz załącznik 630604 Zobacz załącznik 630605 Zobacz załącznik 630606 Zobacz załącznik 630607 Zobacz załącznik 630608 Zapraszam do komentowania:)
Pozdrawiam Maciek.
Przez chwilę, jako nowicjusz forumowy byłem święcie przekonany patrząc na te scanie że przeskoczyłem do skali 1/50 i jakieś Tekno podziwiam.
Genialna praca .
 
OP
OP
kosmo83

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.953 2 0
Witam wszystkich i dziękuję za miłe komentarze:)koledzy posłuchałem waszych rad i podpowiedzi dotyczących robienia anten i zamontowałem nowe w ostatnio prezentowanym modelu i chciałbym posłuchać waszej opinii jak to wyszło:cool:
20190310_133630.jpg

Zapraszam do komentowania:)
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.479 158 2
Z tej plastikowej rurki(0,08mm)którą polecił mi sprzedawca i powiedział że będzie idealna a wyszło tak jak widzieliście na pierwszych zdjęciach:confused:tylko teraz rozciągnąłem ją delikatnie nad ogniem(taki eksperyment:cool:).
Moim zdaniem nadal jest za gruba. Idealna to by była do scanii hauber na błotniki, ale jako antena to nadal jest za gruba.
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.479 158 2
Michał dziękuję za opinie i będę ćwiczył dalej a może wyjdzie perfect przy następnym modelu;)
Ja brałem czarne włosie ze szczotek do zamiatania.. koszt żaden, co najwyżej żona, partnerka, bądź matka będzie miała pretensje... bo szczota nagle wyłysieje. Jak dla mnie idealny materiał.
 

Podobne wątki