• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moja kolekcja

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
#24
Bardzo fajne modele nam pokazujesz i rzekłbym nawet że coraz ciekawsze . Ten model scanii jak dla mnie jest najpiękniejszym jaki do tej pory wyszedł . Tutaj ma bardzo fajne barwy , a felgi chromowane z czerwoną piastą idealnie tutaj pasują . Ten model chyba pierwszy raz pokazał się na forum .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#33
Bardzo ciekawy zestaw kurierski. Szkoda tylko, że tak połowicznie go upiększyłeś i dodając blachy nie pomalowałeś świateł tylnych. :(
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
#35
Lubię oglądać modele które są takiej właśnie konfiguracji . Malowanie fajne i dobrze znane dzięki Typkowi :D
No ba...
Wiecie co lubię..
Gdybyś chciał sprzedać, ale się zamienić to adres znasz.. jestem zainteresowanym .... to będzie mój... chyba 100 ... którys model TNT, jeśli oczywiście dobijemy targu.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
#39
Ten daf jak dla mnie jest świetny i unikatowy . Nie dość że w globie i z małym kipowanym silo to jeszcze ma jeden z fajniejszych dodatków stylistycznych jak dla mnie . To znaczy dokładkę pod przednim zderzakiem .
 

Podobne wątki