• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moja kolekcja

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
TGX można powiedzieć na bogato, choć fanem "reklamówek" nie jestem to spodobał mi się. Rutges również przypadł mi do gustu, kiedyś takiego miałem.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Modele w barwach TLP są zawsze warte uwagi, mnóstwo detali i ładna kolorystyka. Pozostaje tylko czekać na nową Scanie, a o taką ta firma się wzbogaciła ostatnio.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Kolejny fajnie zrobiony model. Podobają mi się Twoje miniaturki. Fajnie, że naczepy mają zrobioną tylną belkę. To duży plus dla tych zestawów. (y)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Bardzo ładnie wykonany model, wiele detali. No i zestawienie reklamy firmy dla której jeździ Sturm z jej własnym malowaniem też ciekawe.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Swego czasu wysypał się z niespodzianek. Ciągnik nawet ładny, jak na flotowy pojazd, naczepa już mi tak nie leży.
 

Podobne wątki