• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moja kolekcja

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.862 386 20
Jens Bode, to jedna z ciekawiej odwzorowanych spedycji w modelach. Herpa stanęła tu na wysokości zadania, a i zamawiający postawił odpowiednie wymagania. Pięknie i bardzo szczegółowo zrobione są wszystkie modele w tych barwach. Podoba mi się tak wykonany model. (y) Dobrze, że mam, bo byłaby zazdrość. ;) :D
 

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.932 5 1
Świetny model. Flota Jens Bode jest bardzo ciekawa, samochody na żywo jak i w miniaturze robią wrażenie.
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Zestawy Jens Bode zawsze są świetnie wykonane przez Herpe i tak jest też w tym modelu.Gratuluję posiadania.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Zestawy od Jensa to jedne z ciekawszych seryjnych modeli Herpy. Nie inaczej jest w tym przypadku, nietuzinkowe malowanie i mnóstwo detali.
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
Tylna belka w naczepie ponad standard :) ale nie widziałem tego przewoźnika na polskich tablicach.
 

maciek66

Znany użytkownik
Reakcje
635 4 0
Ciekawe modele pokazujesz. Obydwa Wirtz'y bardzo mi się podobają, a Jens Bode to już klasa sama w sobie.(y) Mam tylko jedno ale co do Twoich modeli, wszędzie polskie blachy. Zainwestuj w inne.;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.862 386 20
Kolejny ciekawy model. Dużym plusem jest zrobiony tył naczepy, mam tu na myśli belkę i chlapacz. Niestety, jak już ileśtam postów wcześniej pisałem, to blachy polskie nie zawsze pasują do tych modeli. Popieram przedmówców, Zainwestuj w tablice rejestracyjne innych państw, zgodnych z przewoźnikiem.
 
OP
OP
kosmo83

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.953 2 0
Ciekawe modele pokazujesz. Obydwa Wirtz'y bardzo mi się podobają, a Jens Bode to już klasa sama w sobie.(y) Mam tylko jedno ale co do Twoich modeli, wszędzie polskie blachy. Zainwestuj w inne.;)
Wiem troszkę się rozpędziłem z tymi polskimi rejestracjami ale obiecuje poprawie się i zainwestuję w zagraniczne do kolejnych modeli:)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.354 108 2
Kolejny ciekawy model. Dużym plusem jest zrobiony tył naczepy, mam tu na myśli belkę i chlapacz. Niestety, jak już ileśtam postów wcześniej pisałem, to blachy polskie nie zawsze pasują do tych modeli. Popieram przedmówców, Zainwestuj w tablice rejestracyjne innych państw, zgodnych z przewoźnikiem.
Samochody używane to i blachy polskie, z drugiej strony ostatnio jak jechałem w dłuższą trasę to sam byłem zdziwiony ile ciężarówek w typowo zachodnich malowaniach ma polskie tablice :)

Świetne są te ostatnie prezentacje , masz dość sporo pierwszo-ligowych modeli (y)
 

Podobne wątki