• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moja kolekcja

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
Idziesz z tymi prezentacjami jak burza;)
Bardzo fajne modele ostatnio pokazałeś w ciekawych malowaniach i konfiguracjach, ale powiadomienia tak działają jak działają:(:ostrozny: dlatego dopiero dziś to zobaczyłem. Mnie najbardziej przypadł do gustu Schenker bo też ich trochę posiadam. Gratuluję:)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.773 67 1
Bardzo fajne proste malowanie od Sąsiadów z południa . Ja bym osobiście tych "michałów" nie dał , ale to Twój model i Twoja wizja .
 

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
Nie no te tandemy są na prawdę świetne. Najbardziej to mi przypadł do gustu brzydal w barwach Schenkera :) ale inne też są fajne :p
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.868 386 20
Bardzo ciekawe modele ostatnio pokazałeś. Idziesz z prezentacjami jak burza. Tak trzymaj. (y)
 

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.932 5 1
CS Cargo to zdecydowanie model wart posiadania. Myślę, że dużo lepiej prezentowałby się z szarym dołem.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.868 386 20
Model bardzo ciekawy. Trochę ten plastikowy "goły" złom tu jako ładunek nie pasuje. Przydało by się go zrobić na rudy kolor, żeby przypominał choć trochę żelastwo. Poza tym to fajnie wygląda z podmalowaniami i blachami.
 
OP
OP
kosmo83

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.953 2 0
Model bardzo ciekawy. Trochę ten plastikowy "goły" złom tu jako ładunek nie pasuje. Przydało by się go zrobić na rudy kolor, żeby przypominał choć trochę żelastwo. Poza tym to fajnie wygląda z podmalowaniami i blachami.
Maciek bo to nie miał być złom tylko chłopaki magazyn rozbierali;-)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.773 67 1
Jak dla mnie ta scania wyśmienicie wygląda . Piękny model . Ładunek jak dla bardzo fajny . Można przyjąć że załadowany nie jest złomem , a np. Zderzakami albo innymi tworzywami sztucznymi .
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.773 67 1
Jakoś nigdy za specjalnie mi nie podobało malowanie tej firmy , ale im więcej ich widzę tym bardziej mi się podobają . Ten mam bardzo okazale się prezentuje . Fajne malowanie ma ta chłodnia .
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Wszystkie modele ciekawe. CS Cargo sam posiadam, kolejny Czech do kolekcji, Scania w fajnej konfiguracji, a TGX w świetnym malowaniu Wirtza. Widzę że naczepa zarejestrowana w mojej okolicy. :D
 

Podobne wątki