• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

moja kolekcja-sloth

OP
OP
sloth

sloth

Znany użytkownik
Reakcje
188 0 2
Najnowszy świeży nabytek i taka tam ciekawostka,tym razem trochę większego w skali 1:32 firmy MARGE MODELS-volvo fh16 6x2.
Bardzo dobrze zrobiony jest,jeszcze w komplecie dodane są naklejki z tablicami rejestracyjnymi,nawet i PL jest,co do wagi modelu to kawał żelastwa i trochę waży...
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
MARGE MODELS zawsze kojarzyło mi się z modelami rolniczymi i przyznam, że pierwszy raz widzę trucka tej firmy. Jeżeli jakość jest dobra i widzę, że ceny też przystępne to trzeba szykować miejsce :)
Przez Twoje prezentacje wpadłem w 50, jak dojdzie jeszcze 32 to nie wiem jak to wytłumaczę w domu :)
 
OP
OP
sloth

sloth

Znany użytkownik
Reakcje
188 0 2
I tak jest,że sprzęt rolniczy głównie mają w ofercie.Jeśli chodzi o ciężarówki to tylko mają same volvo i kilka wersji,w sumie całe nic i jakąś tam naczepę w ofercie.Jak za większą skalę to można kupić w bardzo dobrej cenie,cena adekwatna do jakości.Jak dla mnie to model jest wykonany rewelacyjnie.
Hehe,tak to już bywa z zarażeniem i zmianą skali.Koyot modele musisz kupować po kryjomu,żeby żona nie widziała;)
 
OP
OP
sloth

sloth

Znany użytkownik
Reakcje
188 0 2
Tym razem sama naczepa firmy CORGI:fruehauf bulk tipper,nawet widywane są na naszych drogach.
Dość ciekawa i raczej więcej nikt nie produkuje poza CORGI,dlatego duże brawa za to.
Jak na mnie zrobiła wrażenie i na początek zdjęcie podglądowe 1:1
bulktip.jpg
freuhauf1.jpg
freuhauf2.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:50 6

Podobne wątki