• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

moja kolekcja-sloth

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
sloth wiesz, że właśnie podniosłeś mi ciśnienie? Zajefajny ten "rajdowy" wynalazek Renault (y) Uwielbiam takie rajdówki ciężkiej wagi.
Fantastyczne "Monstrum" :love:
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Spoko zapewniam Cię, że Sloth pojął "w mig", że inteligentnie i z humorem dałeś mu pretekst do skomentowania twojego tematu, z twoimi modelami.
Raczej chodziło o to, że to przez Slotha zaraziłem się 1:50. Przejrzałem jego temat od dechy do dechy i tak poszło. Czytając teraz tekst, który napisałem faktycznie można różnie go interpretować, ale skoro nie mam jeszcze bana to jest chyba OK. Sloth, jeszcze raz prostuję, pisałem w pozytywnym znaczeniu. A swoje zdanie jak najbardziej możesz wyrazić w moim temacie :) jak już wspomniał Maverick.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Rajdowe Renault z nosem to pojazd bardzo nietypowy, toteż obok takiego modelu nie można przejść obojętnie. Takich rajdówek w 1:50 jest trochę, bo i Holendrzy są dosyć aktywni w tym sporcie.
 
OP
OP
sloth

sloth

Znany użytkownik
Reakcje
188 0 2
Hehe,muszę was zasmucić ale scania ulubioną marką moją nie jest.W kolekcji z serii R mam tylko 3 sztuki,jedną najnowszej generacji oraz z serii trzeciej tylko jedną.Tyle przygody z tą marką póki co,chyba że coś mnie zadziwi i powali to się wtedy skuszę...
 
OP
OP
sloth

sloth

Znany użytkownik
Reakcje
188 0 2
Wojciechu co zaskoczony tą skalą 1:53:eek:hehe.
Modele tej firmy kupiłem w sklepie trailera,można jeszcze kupić chyba na smallcars.pl i bywały na modelemetalowe.pl
Kilka sztuk mam,dosyć fajne amerykańce w normalnej cenie i jakość oraz wykonanie na dobrym poziomie.
A więc kolejna dawka...
vn1.jpg
vn2.jpg
vn3.jpg
vn4.jpg
vn5.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:50 6

Podobne wątki