• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

moja kolekcja-sloth

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#81
Saluto...a więc ludzie więcej czytajcie i patrzcie po kolei to będzie wszystko wiadomo co za skala i producent,jest w tytule opisane jaka skala a reszta w gogle itp...jeśli chodzi o fotki inne aby robić to nie mam na to czasu....żegnam i do następnego.................
Kolego. W tytule wątku jest napisane "moja kolekcja-sloth" w dziale skali 1:50. Więc jako kumający człowiek obstawiam- a ha ok ta skala oglądam. Na 4 stronie opis o Renault że to Eligor 1:43 ok spoko. Zastanawia mnie dlaczego tu? Ale kombinuje może ma jeden taki model, nie chce wątku tworzyć ok. Potem wrzuca pojazd wyścigowy. Bez opisu - jaka marka jaka skala więc myślę wrócił do skali "ROZDZIAŁU" 1:50. Czytam dalej widzę fajny zestaw z wanną. Myślę pewnie dalej skala 1:50. Takich dużo robi WSI, NZG i inni w tej skali. Pewny nie jestem co to za firma i poproszę o info. A tu taka przykra odpowiedź.To powiem kolego tak, jeśli to taki problem napisać jedno zdanie o firmie i skali (bo czasu brak) to jak ty chcesz prezentować kolejne modele. Jakim cudem miałeś czas navtak długi wpis o czytaniu i zdjęciach itp..


Jeśli chodzi o mnie to nie dawaj zdjęć bo z nich niewiele wywnioskuję. Aby poszukać czegoś w google trzeba mieć punkt odniesienia (firma/skala) bo jak wpiszę mercedes to wypadnie tysiac pozycji i to nie ta którą chcę.
Więc jeśli chcesz być fair to polecam w dziale 1:43 utworzyć drugi wątek i tam wrzucać fotki modeli w tej właśnie skali, a nie tu w innym wątku. Jak sam robisz bałagan to nie dziw się że są potem wątpliwości z naszej strony.
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
#97
Gratuluję kolekcji, naprawdę ładne modele pokazujesz. Ta skala ma faktycznie duże możliwości.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#99
Trochę tego już masz. Chyba każdy model w tej skali jest piękny. Mi jednak najbardziej do gustu przypadło klasyczne F12 z Guntransu.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:50 6

Podobne wątki