• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

moja kolekcja-sloth

OP
OP
sloth

sloth

Znany użytkownik
Reakcje
188 0 2
#62
No właśnie idę w kierunku 50 i coś tam czasem kupię,raczej poluję na tego typu rajdówki Dakarowe itp,jak zwał tak zwał...
Wiadomo cena trochę rozwala,ale w większej skali to fajne są modele,malowania,szczegóły i cała reszta.
A teraz coś z innej beczki,czyli skala 1:43 Eligor,renault T...
renault1.jpg
renault2.jpg
renault3.jpg
renault4.jpg
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
#65
Kapitalnie są wykonane modele w tej skali . Jak dla mnie szkoda tylko że nie jest on w innym kolorze . Wydaje mi się że lepiej by się prezentował .
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#69
Przynajmniej w takiej skali i szczegółowym wykonaniu Rangery cieszą oko, bo w rzeczywistości to stworzenie przeważnie już mi się nie widzi.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#74
Taki prosty zestaw z wanną też mi się niesamowicie podoba. Lubię takie "no name", bo wyglądają jak często spotykane na naszych drogach. Super. (y)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#75
Niby prosty zestaw z wanną, ale jakże on swojski. Rajdowe Iveco to już inna liga, ale jak przystało na WSI, wykonanie jest na wysokim poziomie.
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#76
Sloth ten zestaw z wanna to jaka skala? Jaki producent? Možesz pokazać zdjęcia podwozia ciągnika oraz nCzepy. Jak wygląda siodło i rama?
 
OP
OP
sloth

sloth

Znany użytkownik
Reakcje
188 0 2
#77
Saluto...a więc ludzie więcej czytajcie i patrzcie po kolei to będzie wszystko wiadomo co za skala i producent,jest w tytule opisane jaka skala a reszta w gogle itp...jeśli chodzi o fotki inne aby robić to nie mam na to czasu....żegnam i do następnego.................
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#78
Saluto...a więc ludzie więcej czytajcie i patrzcie po kolei to będzie wszystko wiadomo co za skala i producent,jest w tytule opisane jaka skala a reszta w gogle itp...jeśli chodzi o fotki inne aby robić to nie mam na to czasu....żegnam i do następnego.................
Wow!!! Ale "super" podejście. :confused: Widzę, że Kolega jest niesamowicie uczynny i pomocny. (n)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:50 6

Podobne wątki