• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

moja kolekcja-sloth

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#41
Widzę ze kolega zbiera modele w skali 1/50. W salonie mercedesa w Warszawie jest model Actrosa z przyczepą w malowaniu TNT.Ja zbieram skalę 1/43 i kupując Zettrosa na którego polowałem 3 lata zobaczyłem ten model. Zrobiłem zdjęcia i wstawiłem je na forum w skali 1/50 ale zdjęcia zostały usunięte jako że nie pasowały do tego działu.Jeśli byłby kolega zainteresowany tymi zdjęciami to proszę albo zwrócić się do kolegi Irokeza lub podać mi swojego meila to bym koledze wysłał te zdjęcia.Jest jeszcze opcja żeby kolega pozwolił mi umieścić te zdjęcia w wątku kolegi.
 
Reakcje
0 0 0
#48
Sloth, a już myślałem, że zakończyłeś przygodę z tą skalą :D Scania ładna i mógłbym ją do kompletu dokupić, ale ma mankamenty, które mi się nie podobają... Chociażby te malowane światła na belce u góry tylnej ściany za kabiną.. Nie ulega jednak wątpliwości, że WSI zadbało i o wnętrze i o lakier odpowiedni, dporacowali wiele detali :) Gratuluję nabytku ;)
 
OP
OP
sloth

sloth

Znany użytkownik
Reakcje
188 0 2
#49
Wiśnia nie zakończyłem,bliżej mi właśnie w stronę 50 niż 87,pomału coś tam nowego dochodzi z WSI i czekam na kolejne...
 
Reakcje
0 0 0
#50
Nie no, takie nasunęły mi się wnioski po tym, jak miałeś kilka 1:50 i wszystko poszło na sprzedaż... Potem dłuższa cisza w temacie i stąd takie moje myślenie, ale tym bardziej się cieszę, że jest tak a nie inaczej i z niecierpliwością czekam na to, co nam pokażesz :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.552 386 20
#53
Bardzo fajny model Maza Ci się trafił. Pięknie wygląda. W tej skali to modele rzeczywiście mogą cieszyć oko ilością detali. (y)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#57
Aaaaa tym Volvem to mnie zniszczyłeś, miałem na nie konkretną ochotę.:ROFL: Hot Rod to już klasyka, wielkim plusem WSI jest właśnie fakt, że odwzorują każdy nawet nietypowy element. Maz to fajna ciekawostka.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#59
Sympatyczna rajdówa. Szczególnie motyw z kołami zapasowymi mi się podoba. W mniejszej skali nie zdziwiłbym się, gdyby były tylko namalowane. :ROFL:
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:50 6

Podobne wątki