• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

moja kolekcja-sloth

M

Maverick

Gość
#21
Ja powiem krótko: Dla mnie BOMBA (y) Te rajdówki to jest po prostu TO! Czy one mają miękkie plandeki czy mi się tylko wydaje? Repiński w calości polożyl mnie na lopatki... cudo.
 
OP
OP
sloth

sloth

Znany użytkownik
Reakcje
188 0 2
#22
Ta imitacja plandeki to jest niestety plastik,szkoda że nie ma coś imitującego plandekę z prawdziwego zdarzenia.Model by nabrał na rzeczywistym wyglądzie.Maverick to kiedy nabywasz pierwszy model w 50,widziałeś niby nowego dafa??
 
M

Maverick

Gość
#23
Reakcje
0 0 0
#26
Sloth, mam kurde zamiar coś nabyć z 1-50, ale sam wiesz najlepiej , że to nie mały pieniądz :D Przyjdzie dzień, będzie rada;) Tymczasem widzę, że Ty nie mało tego masz i jest na czym oko zawiesić. Kolejne odsłony naprawdę udane. No i należy wspomnieć, że Repin naprawdę kapitalny-całość prezentuje się dużo, dużo lepiej , niż sam ciągnik.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
#32
Poprzedni model Scanii jak dla mnie tragiczny.Te diamenty na kabinie sprawiają jakbym patrzył na wóz alfonsa a ten lakier kompletnie im nie wyszedł.Jedyny fajny detal to opony z napisami.Dzisiejsza Topline za to już inna liga.Model podoba mi się.Tradycyjne dla Scanii gryfy i ładny kolorek.Bardzo fajna przednia felga, trochę jakby z Volva a wydech rewelacja.
 
M

Maverick

Gość
#33
Ta Scania mimo, ze nie ma żadnych "fajerwerków" to jest zdecydowanie fajniejsza niż poprzednia. Ale widzę jedną rzecz która mnie trochę razi a mianowicie chodzi o wadliwą powlokę lakierniczą pomiedzy kabina a nadkolem blotnika przedniego prawego bo wyglada to tak jakby tam byl "baranek" polożony... a moze to wina odlewu kabiny lub tylko taki efekt na zdjeciu?
 
OP
OP
sloth

sloth

Znany użytkownik
Reakcje
188 0 2
#35
Niestety z tymi malowaniami odbiegającymi od orygniałów to jest dużo i potrafią oszpecić wygląd.Także ten dużo odbiega jakość wykonania w stosunku do ceny.Albo nie potrafią dobrać koloru odpowiedniego taki jaki powinien być.
W większości firm to produkuje w azji,a potem widać po produkcie końcowym jak to jest zrobione i już traci na atrakcyjności i jakości...
 
OP
OP
sloth

sloth

Znany użytkownik
Reakcje
188 0 2
#39
Kuba jakoś mnie nie interesują wcale gabaryty i nigdy mi się nie podobały,zestaw może i fajny oraz ciekawy.
Na taki model trzeba mieć pół mieszkania wolnego;).
No ale tego typu zestawy gabarytowe to mają ogromne wzięcie i wiodą prym jeśli chodzi o WSI.
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
937 15 0
#40
Kuba jakoś mnie nie interesują wcale gabaryty i nigdy mi się nie podobały,zestaw może i fajny oraz ciekawy.
Na taki model trzeba mieć pół mieszkania wolnego;).
No ale tego typu zestawy gabarytowe to mają ogromne wzięcie i wiodą prym jeśli chodzi o WSI.
Chłopie allllllllllle masz sprzęt(y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:50 6

Podobne wątki