• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

moja kolekcja-sloth

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#2
Mam mieszane uczucia odnośnie skali 1/50.Zdecydowanie wolę 1/43, ale trzeba przyznać że modele w 50-ce prezentuja się świetnie.Streamline wygląda za..ie w tym malowaniu.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20
#4
Model bardzo fajny. Ciekawe malowanie. Ta skala daje duże możliwości. Ale jakoś nie podoba mi się tu siodło. Może to skrót fotografii, ale wygląda jakoś nie tak jak powinno, jakby za mały otwór?
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20
#7
Widzę, że one wszystkie mają takie siodła. Chyba więc są prawidłowe.
Pokazujesz coraz ciekawsze modele, co jeden to lepszy. Widzę, że ta skala ma ogromne możliwości pokazania szczegółów. Po prostu piękne sztuki.
 
OP
OP
sloth

sloth

Znany użytkownik
Reakcje
188 0 2
#8
Mafo chyba tak jest z tymi siodłami że są jednakowe,no jakoś mnie wciągneła 50 i robi wrażenie.Powoli kolekcja się powiększa i coś tam dojdzie zawsze z modeli.
tym razem ciągnik volvo fh12 glob-Repiński transport...

IMG_0859.JPG
IMG_0861.JPG
IMG_0864.JPG
IMG_0865.JPG
IMG_0872.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20
#9
Fajnie się ogląda te modele, dużo szczegółów, ciekawe malowanie. Ten od Repińskiego też bardzo dobrze zrobiony. W sumie to fajna skala dla ciężarówek, tylko te ceny, no i miejsca więcej trzeba mieć.
 
M

Maverick

Gość
#11
No i pojechałeś po bandzie:eek:. Zajefajne są te modele w 1-50 i każdy z dotychczas pokazanych modeli podoba im się jak diabli, choć mój ulubiony Daf 105xf SSC wypada blado przy pozostałych;).
Chyba w końcu się skuszę na tą skale bo modele są świetne... tylko gdzie ja je będę trzymać?:rolleyes:

P.S. Wstawiaj fotki w pełnej grafice bo lepiej wyglądają a nie cierpię klikać w te przeklęte miniaturki... teraz już wiesz chyba kto poprawia Ci te zdjęcia:D
 
OP
OP
sloth

sloth

Znany użytkownik
Reakcje
188 0 2
#12
IMG_0883.JPG
IMG_0882.JPG

Maverick toż to delikatnie z tymi modelami:).
No i czas najwyższy abyś nabył coś w 50,wybór jest dość spory,pomału pokazuje się więcej w tej skali modeli w polskich barwach.Ostatnio 3 kolejne zapowiedzi są na stronie WSI.
Także warto coś tam mieć,na mnie zrobiły duże wrażenie i ze skali 87 przesiadłem się na 50:p.
Znajdziesz miejsce gdzieś zapewne,twoim pierwszym modelem będzie daf 105 xf ssc:D hehe.

Tym razem w prezentacji volvo fh glob xl:
 
Reakcje
0 0 0
#15
Sloth, widziałem kilka tych modeli na fb, ale mogę wreszcie tu napisać, że modele są świetne :D! Pierwsza scania, Repinski ( swoją drogą, co zrobiłeś z naczepą-poszła "do żyda"?) i cała reszta baardzo mi się podoba-więcej gadac nie trzeba, oby więcej takich modeli ;)
 
OP
OP
sloth

sloth

Znany użytkownik
Reakcje
188 0 2
#16
Wiśnia jeśli chodzi o Repińskiego to naczepa jest,cały zestaw mam,tylko akurat zrobiłem fotki samego ciągnika.Też byś się skusił na jakiś model z 50:).
Kolejna odsłona,tym razem terenowa ciężarówka:):
Iveco Dakar Gerard de Rooy 502

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#17
Lubię takie auta.Dośc ciekawa konstrukcja i w dodatku z mojego ulubionego rajdu.Model zacny.Repińskiego zaprezentuj z naczepą, bo jestem ciekaw jak się prezentuje cały zestaw.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:50 6

Podobne wątki