• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moja Kolekcja Osobówek Lotus

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
#41
Brylanty to fajna seria , mam kilka i jestem z nich bardzo zadowolony , tak jak napisał Maciek szkoda że jest ich tak mało.
 
OP
OP
lotus102

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#43
Zapraszamy do nowego tematu w skali 1:64 w której będziemy przedstawiać w większości tematykę aut Amerykańskiej motoryzacji , ale znajdą się także inne ,,tej skali nikt nie przedstawia i nie wiemy jak zostanie przyjęta ,mamy małą nadzieję że choć troszkę kogoś zainteresuje .:)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#47
M5 granatowa wygląda rewelacyjnie. Oznaczenia i znaczki dodają jej naturalności. Piękny model. Porsche też fajne i bardzo szczegółowo wykonane. Podobają się obydwa.
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
#51
Odnośnie ostatnich prezentacja to M5 świetne, granatowa wygląda super z oznaczeniami.
V8 to klasyka gatunku i MB CL także.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#53
Porsche targa przepiękne, Beemki wykonaniem nie grzeszą, szczególnie ta granatowa.
Audiki krążowniki bardzo ciekawe. Ostatnia pozycja bardzo interesująca.
Szkoda, że herpa skończyła wypuszczać nowe Porsche. Brylantowe wersje są super, te wszystkie oznaczenia
łącznie z herpowską rejestracją, która ma posłużyć indywidualizmowi jak tak w seryjnych autach 1/1 aby się
wyróżnić z tłumu i być zapamiętanym od razu przez Policję gdy noga trochę ciężka ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#54
Ciekawe te modele. Audiki bardzo fajne. Brylantowy Mercedes też ciekawy i zrobiony bardzo dobrze, z wyjątkiem kierownicy. To jakaś totalna porażka Herpy.:(
 

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#59
Modele bardzo ciekawe ale chociaż tym bez gablotek/podstawek przydała by się waloryzacja. Delikatny wash a potrafi bardzo urzeczywistnić modele ;)
 

Podobne wątki