• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moja Kolekcja Osobówek Lotus

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#61
Okularnica prześliczna, trochę kolor pod A-Klasse ale i tak ok. Miałem takiego kiedyś ale czarnego
i z jasnym brązowym wnętrzem w skali 1/43, też z herpy ;)
A-Klasse z malowaniem McLarena i numerem od mojego imiennika i ulubieńca gdy jeździł w F1 do sezonu 2001.
Oryginalnie to wygląda, mogliby dać do dioramki jeszcze McLaren Mercedes z tamtego okresu ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#62
Kolejne ciekawe modele. Brylantowa seria zrobiona jest świetnie. Podoba się. A-klasa w sportowym malowaniu też nieźle się prezentuje.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#69
Całkiem fajne te Vectry. Po Lagunie, to Vectra B była tymi herpami, które kiedyś bardzo mi się
podobały. Granatowa byłaby bardziej ciekawa, gdyby miała ciemne wnętrze jak jej większa jasna siostra.
Kombi bardzo ładna i zgrabna, ale szkoda, że relingów nie pomalowali na czarno. Wtedy chyba rzadko
przykładali się do takich drobnych detali. Jednak potrafili wypuścić tyle marek niemieckich i różnych modeli.
 
OP
OP
lotus102

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#70
Chevrolet Caprice Busch
97.JPG
98.JPG
99.JPG
100.JPG
101.JPG
[DOUBLEPOST=1395326325,1395324842][/DOUBLEPOST]MB E320 Herpa
120.JPG
121.JPG
122.JPG
[DOUBLEPOST=1395326865][/DOUBLEPOST]Chevrolet Bel Air Busch
123.JPG
124.JPG
125.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#71
Amerykańce bardzo ciekawe. Chevy BellAir z tymi skrzydlastymi błotnikami tylnymi wygląda kapitalnie.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#73
Jak spoglądam na te Chevrolety, to pierwsze co mi przyszło na myśl to ten specyficzny bulgocący głos silnika i
oczywiście amerykańkie taksówki nie do zdarcia, jak się naoglądało kilka amerykańskich produkcji filmowych.
Dość nietypowe wozy jak na skalę 1/87. Mercedes klasy E bardzo ładnie wykonany jak przystało na wersję dealerską.
 
OP
OP
lotus102

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#74
VW Garbus Herpa
34.JPG
35.JPG
36.JPG
37.JPG
[DOUBLEPOST=1395396063][/DOUBLEPOST]Wartburg Herpa
126.JPG
127.JPG
128.JPG
[DOUBLEPOST=1395396220,1395395915][/DOUBLEPOST]Fiat X1/9 Herpa
129.JPG
130.JPG
131.JPG
132.JPG
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#76
Ten Wartburg jest po prostu super. Kto by pomyślał, że wóz rodem z NRD tak starannie został
wykonany. Na uwagę zasługują szklane światła z przody i tyłu oraz chromowane zderzaki. No
i dwukolorowe malowanie nadwozia jak w Mini Cooperze ;) Fiat X1/9 również super wykonany.
Ten prezentowany Fiat, Barchetta z połowy lat 90/tych oraz Coupe to były naprawdę super Fiaty,
które dziś stają się już klasykami. Dobranie kolorystyki wnętrza do koloru nadwozia jest na najwyższym
poziome. Zakładany dach, czarne klamki, zderzaki i wszelkiego rodzaju wloty sprawiają, że model stoi
na najwyższym poziomie pomimo, że od czasu wypuszczenia przez herpę sporo upłynęło czasu. Najbardziej
blado wypada garbus ze względu na przednie światła. Tak czy inaczej jest ciekawym uzupełnieniem kolekcji.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#78
no to pokazałeś prawdziwego klasyka. Fajne były te wszystkie stare Rekordy, Kadety, Senatory.
Teraz Ople nie są już tymi oplami co kiedyś. Kolor wystrzałowy, wykonanie na najwyższym poziomie.
Te wszystkie chromy i logo Opla z przodu dodają mu atrakcyjnego wyglądu.
Żółty citroen w fabrycznym kolorze. Brekina potrafi wyprodukować ciekawe klasyki. Przypominają mi się
czasy francuskich komedii z lat '70tych. Czerwone wnętrze i dwukolorowe malowanie sprawiają, że
ten model pomimo poczciwego wieku może być kochany przez wszystkich kolekcjonerów miniaturek 1/87.
 
Ostatnio edytowane:

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#79
Z ostatnio pokazanych modeli to rzeczywiście, Citroen wygląda najlepiej. Świetnie wykonany model. Już wpisuję go na listę zakupową. Podoba się.
 

Podobne wątki