• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

N (1:160) Moja kolekcja "makietowa"

cysior

Aktywny użytkownik
Reakcje
297 0 0
#61
Myślisz, że ten ostatni wypust cystern też za jakiś czas podwoi swoje ceny?
Czy raczej te obecnie drogie trainworxy były wydawane kiedyś w symbolicznych ilościach?
Przejrzałem niedawną historie ebay us;
Peterbilty Transformers schodziły wraz z przesyłką za prawie 300 USD...
Twój "duel" to obecnie koszt niemal 170 EUR. Świetna inwestycja finansowa. I ciesząca oko w między czasie :)
 
OP
OP
Misiek

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
4.992 140 0
#62
Cysterny póki co są jeszcze w sklepach. Wydaje mi się, że nie jest taką atrakcyjną lokatą kapitału.

Fenomen drożyzny innych modeli polega pewnie na tym, że kiedyś te modele były a teraz nie ma.
Amerykanie przyzwyczajeni do modeli ClassicMetalWorks, czy glutów z Woodlanda nagle zobaczyli, że w dobrej cenie można mieć ładny model.
Sam żałuję, że nie kupiłem Optimus Prime czy Bj&Bear. Nie żebym był fanem Transformersów a BJ w ogóle nie znam - ale po prostu żałuję ładnych modeli.
Może Pat Sanders wypuści kiedyś wznowienie, póki ma zapowiedzi następnych kilkunastu innych modeli.
Na zapisy ;-)
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
929 15 0
#63
Elegancko się to wszystko prezentuje na tle tych amerykańskich składów kolejowych(y)(y)(y) A tak przy okazji Walthers SceneMaster też robi ciekawe modele ciężarówek oraz pojazdów strażackich.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#64
Kapitalna kolekcja, super modele, gratuluje nabytków (y)(y)(y)
Swoją drogą to żałuje że trafiłem na Twój temat, żył bym sobie w błogiej nieświadomości jakie fajne amerykańce są w N-ce :) :) ;)
 

cysior

Aktywny użytkownik
Reakcje
297 0 0
#65
Na tym forum chyba jest małe zainteresowanie pancerką ;) Sam mam sporą kolekcję jeszcze mniejszych maluchów tyle, że niemieckich gotowców w 1/144 z Dragona.
 

cysior

Aktywny użytkownik
Reakcje
297 0 0
#66
Dwa nowe nabytki... z kolekcji Zbyszka ;-)
Peterbilt 379, jakiś podrasowany, podejrzewam, że był to FedEx, tylko ma zmyte oznaczenia i wymieniony błotnik. Trainworx na początku sprzedawał kilka części zamiennych do modeli.
Zobacz załącznik 703887
:D

Wg mnie to sam ciągnik z zestawu Bull Hauler. Wyszły w tej kolorystyce dwa, jeden bez oznaczeń a drugi custom z logo Saddelback Ranch po bokach

s-l1600.jpg
 
Ostatnio edytowane:

cysior

Aktywny użytkownik
Reakcje
297 0 0
#67
W zasadzie z filmowymi modelami trainworxa to jest już w tej chwili szaleństwo cenowe. Zreszta sam zobacz po ile schodzą w licytacjach. Te dwa najtańsze poszły tak "tanio" tylko dlatego, że były "weathered" ale to raczej wyglądało jak kurz a nie ślady eksploatacji..


Screenshot_20220206-210812.png Screenshot_20220127-231433.png Screenshot_20220203-083157.png snapshot_www.ebay.com_1643004275586.png
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Inne skale 118
Inne skale 10
Inne skale 10
Inne skale 1109

Podobne wątki