• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moja kolekcja [FH-12]

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

BoBi

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#6
Pierwszy (y) za foty.
Drugi za Marlepa (miałem ostatnio takiego nabyć od kogoś, ale dzień przed przyjazdem po model napisał mi, że spadł mu z półki i go nie sprzeda- mam nadzieję, że to nie ty ;) )
trzeci za Modo- wyjątkowo mi się podoba na Twoich zdjęciach, mimo, że ja za pisankami raczej nie przepadam.

Oby tak dalej, czekam na kolejne modele ;)
 

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#7
Marlep to jeden z poloników widmo, mimo iż nie mieli w swojej flocie FH 3gen. to na pewno jest to bardzo duża ciekawostka w polskim świecie modelarskim. Naczepa pasowałaby też na jakiś zestaw od Repińskiego, ponieważ oni teraz są ich przewoźnikiem. MoDo to już klasyka. (y)
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#10
Witaj na forum :)..przedstawiaj swoją kolekcję i komentuj u innych kolegów a na pewno każdy to doceni (y)..i baw się razem z nami ;)..Volvo z AWM posiada świetną kolorystykę a Modo to już klasyk dla kolekcjonera ..super.(y)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#12
Modo to już klasyka i jeden z ładniejszych poloników. Marlep to mało znany "biały kruk". Malowanie ma niepowtarzalny urok i model nie oddaje tego, przede wszystkim ten żółty powinien być złoty. Ale i tak warty posiadania, chociaż jak dla mnie szkoda, że to nie Herpa...
 
OP
OP
FH-12

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
#13
Bardzo dziękuję za komentarze. Czas na kolejne modele.

3. Mercedes-Benz Actros MP2 L "Mostva" (PL) Herpa

Mostva [Herpa] (1).jpg


Mostva [Herpa] (2).jpg


4. Volvo FH4 GL XL "Fischer" (CH) Herpa

Fischer [Herpa] (1).jpg

Fischer [Herpa] (2).jpg


5. Scania 164L 480 TL " "Carsten Hansen" (DK) Herpa

Svaergods [Herpa] (1).jpg

Svaergods [Herpa] (2).jpg
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#14
Same grube kąski pokazujesz, tylko rób to najlepiej pojedynczo. ;) Mostva to kolejna klasyka, sam posiadam. Fischera to Ci zazdroszczę, bo nie zdecydowałem się na niego, gdy był dostępny. :( Carstena też bym chętnie przygarnął.
 
Reakcje
10.671 67 1
#16
Bardzo ładne zdjęcia modeli nam serwujesz . Mostve i Fischera sam mam w mojej kolekcji , więc to już świadczy o tym że mi się bardzo podobają .
Scania jest piękna . Twierdzę jak kolega wyżej że szkoda że tak mało zdjęć , a i jeszcze pokazuj wolniej bo na widok takiej ilości fajnych modeli serce za szybko zaczyna bić :D
 

BoBi

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#18
Ciężki wybór między Mostvą, a Hansenem - pierwszego wybrałbym z sentymentu, mojego kupiłem jakiś czas temu, od dobrze znanego i lubianego w branży sprzedawcy, który już niestety nie sprzedaje, ale Scanię wziąłbym, bo mieszkałem w Danii i naoglądałem się tych cudownych pojazdów w realu. Nie ma nic piękniejszego niż duńskie ciężarówki.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.548 386 20
#19
Same ciekawe modele pokazujesz. Trudno wybrać najfajniejszego, bo wszystkie świetne. No może Mostva trochę uboga w detale, ale to drobiazg, zawsze można domalować.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki