• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moja kolekcja aut ciężarowych.

r0dzyn

Użytkownik
Reakcje
1 0 0
#1
Witam, od wczoraj kolekcjonuje modele aut ciężarowych w sakli 1:87. Pojechałem z moim znajomym (DyrdekHz) do Iławy na wystawę modeli i nawet nie pomyślałem, że zacznę zbierać owe modele, no ale cóż, Dyrdek mnie zaraził i postanowiłem kupić na owej wystawie swój pierwszy model. ;)

A oto on, Man TGS E6 + wanna Carnehl:






Do Manika jeszcze dojdą koguty, ale to wszystko w swoim czasie. Następny model prawdopodobnie będzie w najbliższą sobotę. ;)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
#2
Witamy na forum mam nadzieję że, to nie chwilowe zauroczenie a coś poważniejszego:D
Gratuluję Man jest rewelacyjny.(y)
 

maciek66

Znany użytkownik
Reakcje
634 4 0
#3
Fajny jest ten nowy Man w każdej odmianie kabinowej, trzeba będzie takiego zakupić. Gratuluję fajnego zakupu i powodzenia w kolekcjonowaniu następnych. :)
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#5
Oby nie chwilowe zauroczenie jakto napisał Marcin a coś więcej.Model cieakwy, chyba najfajnie z nowych Manów w naszej skali.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20
#6
Witaj na forum. Model bardzo fajny. Trzymam kciuki za wytrwałość w zbieractwie H-zerowym na gumowych kołach. (y)
 
OP
OP
r0dzyn

r0dzyn

Użytkownik
Reakcje
1 0 0
#9
A o to moje nowe nabytki. :D Pierwszy model to MB Actros MP2 z firmy NORD SÜD. Drugi model, to Volvo FH13 Globetrotter, a do tego Burg Silvergreen Curtain SG03 z limitowanej edycji. Natomiast trzeci zestaw(najbardziej mi się podoba), to MB Actros MP3 + Krone Profi Liner z firmy HÖVELMANN. :)
1. MB Actros MP2 Tandem - NORD SÜD:
1. Volvo FH13 Globetrotter + Burg Silvergreen Curtain SG03
1. MB Actros MP3 + Krone Profi Liner - HÖVELMANN
 

gort11

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#13
Fajne modele ale nie zapominaj kupić model Scania. Oczywiście żartuję ale jak byś chciał kupić Scanie to mogę polecić kilka naprawdę fajnych modeli.
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
936 15 0
#15
Fajne fotki(y) T prawda modele SCANII by Ci się przydały, sam mam ich kilka i naprawdę są extra. Nie ma co się martwić na zapas.Jak w jednym sklepie ich nie było to w drugim będą napewno. Może sprawdź modelmania:) No i witamy w naszym gronie:D
 
OP
OP
r0dzyn

r0dzyn

Użytkownik
Reakcje
1 0 0
#19
A oto nowy nabytek, Mercedes Atego z HDS'em, lawetą i łapami do holowania(nie wiem jak to się nazywa :D).

Ogólnie:


Z rozłożonym HDS'em:


Z rozłożoną lawetą:


Holowanie Volva, łapami do holowania:

 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.673 67 1
#20
Model bardzo ładny . Sporo ruchomych elementów to jest to co cieszy wielu modelarzy . Z tego co się orientuje to potoczna nazwa tego to widelec , a fachowa okular hydrauliczny . Tylko Panie takiego volviacza to on nie uciągnie , w tym przypadku to tylko na osobówki .
 

Podobne wątki