• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moja kolekcja aut ciężarowych.

OP
OP
r0dzyn
Reakcje
1 0 0
#47
No więc... Sprzedałem swoje dotychczasowe modele i zacząłem zbierać zupełnie od nowa(jeszcze mam na sprzedaż Atego i TGSa). Od teraz zbieram tylko i wyłącznie modeli firm z Holandii i Skandynawii, a to dlatego, że owe firmy mają najciekawsze kolorystyki i po prostu jestem zakochany w firmach z tych krajów. :p Swoją nową kolekcję chciałem zacząć od modeli z firmy Wolter Koops, no więc poszedłem do pewnego sklepu modelarskiego ponieważ miał tam być model tej firmy, niestety nie było i nie mogłem się powstrzymać żeby wyjść ze sklepu z pustymi rękoma, więc kupiłem dwa modele. :D Pierwszy to Volvo FH (2 gen.) z Krone Cool Liner z firmy z Duńskiej firmy Ove Ostergaard:






Drugi model, to również Volvo FH (2 gen.), niestety nie wiem co to za naczepa, ale domyślam się jedynie że to Ekeri. Model z Norweskiej firmy MBT:






I oba modele razem:





Pierwszy raz mam do czynienia z modelami z AWMu, jakością nie zaskakują.. nogi w naczepie się nie chowają, podwozie w naczepie łatwo wchodzi w zabudowę, cały model jest bardzo delikatny itd. Ale jednak wszystko to nie przeszkadza aż tak w obliczu tego jak genialne AWM robi malowania na modelach i to, że AWM ma wiele ciekawych firm takich jak np. Hovo Trans, Bring itp. Tyle ode mnie, cześć i do następnej prezentacji. ;D​
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.938 386 20
#49
Obydwa modele wyglądają bardzo dobrze. Może i AWM robi delikatniejsze modele, ale ja mam sporo ich produkcji i jestem bardzo zadowolony. Malowania, rzeczywiście mają bardzo ciekawe i takich w Herpie nie uświadczysz. Poza tym tu modele mają zrobione porządnie światła tylne, łącznie z naczepami.
Jak dla mnie to obydwa świetne i obydwa mi się podobają. Czekam teraz na rozwój kolekcji, a jest co zbierać, bo katalog AWM jest ogromny.;)
 
Reakcje
10.796 67 1
#51
No gratuluje posiada tych modeli . Szczególnie zielone volvo mi się podoba . Co do jakości AWM to jeszcze cię zaskoczy nie raz . Może delikatniejsze ale np. volvo FH 2 FL jest genialne . Powodzenia w kolekcjonowaniu modeli skandynawskich .
 

Sebastian CH

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#52
Poprzednie pozycje w Twojej kolekcji były w większości bardzo ciekawe. Widzę jednak że hobby ewoluuje i staje się bardziej wyrafinowane. Popieram zdanie poprzedników, że tematyka ciekawa do zbierania. Sam w zasadzie zbieram różności. Oczywiście należy odnotować że modele AWM faktycznie rozpieszczają kolorystyką i różnorodnością. Oba Volva prezentują się fantastycznie. Czekam na więcej.
 
OP
OP
r0dzyn
Reakcje
1 0 0
#53
No i witam ponownie. :D Wczoraj doszła do mnie paczka z kolejnym modelem. Tak jak pisałem wcześniej, oprócz Skandynawów, kolekcjonował będę również Holendrów. Model zdobyłem dzięki sklepowi Toys&Models, naprawdę polecam.(y)







Aktualnie będę chyba kolekcjonował wszystkie modele z firmy Wolter Koops i Bringa, także na razie będę tylko na nie polował, ale wpierw trzeba fundusze zdobyć, bo się zbyt szybko kończą. ;) Do następnego, cześć.​
 

jakcuk

Aktywny użytkownik
Reakcje
10 0 0
#56
Szczęka mi opadła. Trzeba dopisać kolejny model do listy "do kupienia" :D Tylko chyba trzeba w totolotka zagrać i do tego trafić 6 za co najmniej 6 melonów :D
 

Podobne wątki