• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moja kolekcja 1/87- osobowe,dostawcz,4x4

Reakcje
57 2 0
#1
Witam wszystkich i pozdrawiam, chciałbym pokazać modele z mojej kolekcji 1/87 . Zacznę od nietypowej kolekcji. Będąc na Trybunałach 2017 widziałem bardzo ładną makietę Afryki. był tam przerobiony Landrower Defender w malowaniu "zebra". I tak zaczęło się zbieranie kolekcji "zebra" :)
 

Załączniki

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#2
Witaj i baw się razem z nami.:)Świetne(y) i oryginalna prezentacja bo nie często takie klimaty goszczą na tym forum.Będę obserwował.
 
OP
OP
Maciej1971
Reakcje
57 2 0
#5
Ponieważ nastąpił błąd i ogarniam jak to naprawić :)
[DOUBLEPOST=1511088162][/DOUBLEPOST]spróbuję jeszcze raz
[DOUBLEPOST=1511088198][/DOUBLEPOST]uff poszło miłego oglądania zatem
 

Załączniki

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#9
Już pisałem w innym twoim temacie ale i tu powtórzę. Fantastyczne modele!:love: Zebry to po prostu brak mi słów aby wyrazić jakie wrażenie na mnie wywarły.
Land Rover i Amarok, i te qady to cudo (y)
 
OP
OP
Maciej1971
Reakcje
57 2 0
#11
Dobry wieczór. Mam jeszcze taką ciekawostkę. Dwa pojazdy w skali 1/87 dla osób niepełnosprawnych. Simson Duo i Veloex. Pozdrawiam.
 

Załączniki

maniac64

Znany użytkownik
Reakcje
1.093 5 0
#12
Amarok i quady mnie rozwalily ,podobnie pojazdy w malowaniu zebra :eek:(y)(y) rewelacyjnie to wyglada , co do zebry to chetnie zobaczylbym bliższa prezentacje kazdego z osobna
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#14
Zebry, Amarok, Land Rover ciekawe, rzeczywiście, ale największe wrażenie na mnie zrobiły stare, PRL-owskie trzykołowce na bazie motorów. Są po prostu rewelacyjne. (y) To Twoja własna twórczość od podstaw, czy jakieś gotowe modele?
 
OP
OP
Maciej1971
Reakcje
57 2 0
#17
Znalazłem to w końcu bo to stary temat:
Veloreks to produkcja czeska RA Dosly, a Simson Duo to firma Jano modellbau.De. Mój simson jest nieco inny ale nie znam pochodzenia, kupiłem go na targach w Niemczech. Ten z Jano jest łany. Mają też kapitalną koparko ładowarkę ala ostrówek zdjęcia dziś wstawię wieczorem.Pozdrawiam
 

Załączniki

OP
OP
Maciej1971
Reakcje
57 2 0
#18
fotki pojazdów zebra w czwartek. Dobudowałem jeszcze 3 nowe i poprawiłem do zdjęć pozostałe. Nowe cztery pojazdy zebra w drodze z Holandii i Niemiec Oprócz tego zbuduję jeszcze około pięciu.
 

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
#19
Świetny temat, maszyny dla prawdziwych facetów. Quady podobają mi się najbardziej ale fioletowy LR z pontonem robi również robotę. Simson i Velorex to już klasyka, ten drugi podoba mi się zdecydowanie bardziej Gratuluję zdolności manualnych, bo modele naprawdę robią wrażenie.
 

Podobne wątki