• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moja japońska witryna kolejowe

techno

Moderator
Zespół forum
Reakcje
1.031 18 0
#2
Jak zobaczyłem najpierw zdjęcia na FB, to zastanawiałem się, czy czarny kolor to dobry wybór, ale po umieszczeniu weń pociągów ładnie wszystko ze sobą zagrało :) Może nie całe składy, ale po 6-7 wagonów i tak wygląda naprawdę git (y)

Z ciekawości, jakie wymiary Tobie wyszły gabloty?
 
OP
OP
Marcin Kempa

Marcin Kempa

Znany użytkownik
Reakcje
155 1 0
#3
Jak zobaczyłem najpierw zdjęcia na FB, to zastanawiałem się, czy czarny kolor to dobry wybór, ale po umieszczeniu weń pociągów ładnie wszystko ze sobą zagrało :) Może nie całe składy, ale po 6-7 wagonów i tak wygląda naprawdę git (y)

Z ciekawości, jakie wymiary Tobie wyszły gabloty?
Też nie byłem pewny co do koloru(wszakże o czarnym zadecydowała moja narzeczona), ale wyszło fajnie. Witryna ma wymiar 4 torów Kato 248 mm plus małe szczeliny po obu stronach czyli +/-103 cm. Niestety sklejka zbyt cienka i się powyginało.
 

techno

Moderator
Zespół forum
Reakcje
1.031 18 0
#4
Dlatego ja witrynę zamówiłem, co by być pewnym, że to się nie rozjedzie (wymiary 120x43 cm). W każdym widzę, że nie tylko mi został narzucony kolor:D
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.354 71 3
#7
Ogólnie w azjatyckich klimatach czerwień i czerń mają znaczenie..., ale symbolik nie pamiętam.

Pozdrawiam,...

ps. ten żółty skład (ok, wiem nie znam oznaczeń serii:() całkiem ładnie ganiał na żywo. Czosnów, październik 2019...
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Kolekcje 34
Kolekcje 11

Podobne wątki