• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moja EN57

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
#1
Przedstawiam moją EN57.
Jak to u mnie bywa model jest maksymalnie ufajdany
Jeszcze nie skończony ale lada dzień będzie gotów.
Niestety gotów jest równoznaczne ze sprzedażą. :cry:
Tak mniej więcej się zapowiada ;)
Mogło by być lepiej ale czas mnie bardzo goni
wnętrze zapożyczyłem z ryflaczków tyle że dostało czerwony kolor.
Ma dekoder i białe oświetlenie zgodne z kierunkiem jazdy
 

Załączniki

Rafał G.

Znany użytkownik
Reakcje
3 1 0
#8
popowe napisał(a):
Toż osoba która dała najwyższą ofertę go kupiła
Skoro Twój poszedł za 1700 PLN to ciekawe za ile by mój poszedł:pełna cyfra, oświetlenie zmienne biało - czerwone z szybkami w oprawach, każdy moduł ma niezależne cyfrowe oświetlenie wnętrza zapalane sekwencyjnie jak w oryginale czyli każdy moduł ma niezależny dekoder do oświetlenia w tym moduły skrajne mają po dwa - do wnętrza i zewnętrzne (nie ma potrzeby lutowania niczego w przypadku rozkładania zestawu ), wbudowane wnętrze kabiny maszynistów- obustronnie. Brak foteli wewnątrz ale też myślałem aby o nie uśmiechnąć się do Kolegi robo (od ryflaków). Mój model nie jest patynowany albowiem nie lubię i nigdy nie kupię modelu z patyną (taka karma).
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
#14
Poszedł za 1700zł
Osoba która wygrała aukcje zaproponowała taką cenę (1700zł) Więc stwierdziłem, że to jest dobra cena i zakończyłem aukcję. Jest to całkowicie zgodne z prawem allegro
Na allegro widnieje cena 600 parę zł ale umowa dżentelmeńska zobowiązuje do wpłaty ustalonej kwoty.
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
#15
Po Gagar-szrocie przyszedł czas na kibel-szrot.
Jeden zostanie u mnie a raczej dla mnie bo jak poprzedni trafi na allegro jednak tym razem dostanie biało-czerwone oświetlenie i nie będzie patynki. Również będzie w żółto-niebieski malowaniu.
 
A

Adam-H0

Gość
#19
Jak ma orginal wykonany z czegos innego jak ZYWICA - to mu zwroce honor. :roll:
Jednak znam rzeczywistosc - i byl na forum jak to napisalem - znikanie bez slowa nie jest oznaka niewinnosci 8)

i tak to delikatnie okreslilem - bo w realnym podejsciu jest to kradzierz bez zaplacenia za prawa autorskie. Czy moze dostaniemy kopie przelewu forsy i umowe z AUTOREM ORGINALNEGO MODELU ???

czy moze chwalic go za talent "modelarski" ??
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
#20
Panie Adamie, Tak się składa, że to wszystko oryginały.
Posiadam do nich podwozia, szybki, Pantografy, pługi, i całą resztę dyrdymałów. Jeśli jest taka potrzeba wrzucę fotkę reszty części które do nich posiadam ;)
 

Podobne wątki