• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Makieta GARAŻOWA z dodatkiem dioram

OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.496 33 0
#23
No to kolejna wersja semaforów poszła do przedruku na testy. Tym razem w skali 1:160, 1:200 i 1:220 ;) Zobaczymy jak wyjdą i czy te najmniejsze sie do czegoś nadają ;)
06-semafor.jpg
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.496 33 0
#25
Super robota. Podobny system chcę i tu u siebie zastosować. Nie wiem tylko czy uda mi się zgrabnie poodcinać gniazda pod strzykawki. Stopka na igle dobrze by udawała mocowanie semafora do fundamentu...
downloadfile-2-1.jpg
 

Merlin

Moderator Grupy BGM
Zespół forum
BGM
H0e
Reakcje
1.372 2 0
#28
@pado super ci to wyszło, jestem pod wrażeniem! (y) Ale co się dziwić, widziałem Jelcze i inne autka spod twojej ręki ;)
Mówiąc szczerze to nie widać nawet że to N, na pierwszy rzut oka poczciwe H0 :gwizd:
Zastanawia mnie jak oraz jakie kabelki przecisłeś przez igłę? Dla 5 komorowego semafora trochę ich jest, a igła malutka ;)
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.496 33 0
#29
@pado super ci to wyszło, jestem pod wrażeniem! (y) Ale co się dziwić, widziałem Jelcze i inne autka spod twojej ręki ;)
Mówiąc szczerze to nie widać nawet że to N, na pierwszy rzut oka poczciwe H0 :gwizd:
Zastanawia mnie jak oraz jakie kabelki przecisłeś przez igłę? Dla 5 komorowego semafora trochę ich jest, a igła malutka ;)
Marcin spokojnie. Tam w igle są tylko 2 kabelki do tego czerwonego. Nawet jakbym robił semafor na działającą makietę to pewnie bym montował tyle kabli ile trzeba. Czyli układ czerwone/zielone i tyle. Więcej mi nie potrzeba ;) Teraz modze dwie dioramy w N i w Z do robienia zdjęć modeli. Układ ma być taki że równolegle postawię ze dwa/trzy tory i rząd semaforów na czerwonym i wszystko wy szutruje i obsieje trawką/krzakiem....
Na razie podstawa ;)
Diormaka N i Z.jpg


PS. co do Autek RC to naszło mnie na MANa w 1:43 ;)
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.496 33 0
#36
Słup semafora ma mieć średnicę 100 mm. W skali 160 to daje 0,625mm ;)
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.496 33 0
#38
No pókico to projekt jest oparty na 0,6 mm igle. Dolicz grubość farby :cool: tak czy siak temat stoi....czekam na wydruki.
 

Podobne wątki