• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moja baza

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#2
Ciekawie wyglądają te naczepy do szkła. Zawsze ten typ naczep mi się podobał.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#3
Jak dla mnie jest to jeden z ciekawszych zestawów jakie wypuściła herpa . Mówię tak ze względu na ciągnik który mi się bardzo podoba , zresztą sam go posiadam . Naczepa trochę za bardzo biała , ale też to ma swój urok .
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#4
Naczepa strasznie goła, w porównaniu do TGXa, który kipi szczegółami. Niemniej jednak plus dla samej naczepy za znane malowanie.
 
OP
OP
Akronaut

Akronaut

Aktywny użytkownik
Reakcje
167 2 0
#7
Naczepa słabo wypada w porównaniu do detali ciągnika. A czy Koledzy zwrócili uwagę na napis BUSSING na atrapie? Fajny, prawda?
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#15
Ciagnik rewelacja, ale i z tej naczepy mozna zrobić świetny model co udowodnił swego czasu PiterWXC.Jak dla mnie ten zestaw ma duży potencjał i zapewne kiedyś stanie w mojej gablocie.
 

Podobne wątki