• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moja baza Transbudu

S.A.W Model

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#1
W wolnych chwilach powstaje moja baza Transbudu, w zamyśle ma to być połączenie cementowni z parkiem maszyn, nie wiem jeszcze czy będzie to jeden "moduł" czy dwa (cementownia + park). Elementy cementowni będą z GPMu.
Na początek modele które są już ukończone:
Jelcz + CN165 - jeden z trzech które chce umieścić na dioramie.





Wraz z wozem inspekcyjnym:



Kolejnym modelem jest spychacz Staliniec S100:






Spychacz docelowo stanie na przyczepie P50 która będzie podpięta pod Kraza 255

Reszta pojazdów gotowych ale jeszcze bez patyny:







Na koniec pytanie - potrzebuję budynek warsztatu/garażu, najchętniej plastikowy, może mi ktos podpowiedzieć jakiego producenta budynek kupić, żeby miał "nasz" klimat?
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#2
No Seweryn to żeś pojechał z tymi modelami :eek: Staliniec jest po prostu obłędny po tej waloryzacji i chyba nigdy jeszcze nie widziałem go tak przepieknie... realistycznie spatynowanego. Cudo po prostu. (y)
 

wolfik

Znany użytkownik
Reakcje
987 1 0
#7
Piękne modele. Fantastyczny jak dla mnie model brudu na spychaczu, ale UAZ wydaje mi się trochę "przerysowany".
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#12
Modele genialne, ale oczywiście najlepszy Staliniec. Budynek to chyba będziesz musiał zrobić sam, od podstaw, z tektury, lub polistyrenu, bo z gotowymi to może być problem.
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#13
Szczęka opada jeśli chodzi o spycha:eek:Pozostałe modele równie piękne.
Na marginesie wkradł Ci się błąd w tytule "Tranbudu" i to jest jedyny minus całego tematu:D
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 2
Dioramy i makiety 45
Dioramy i makiety 16
Dioramy i makiety 459

Podobne wątki