• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moja baza i warsztat pojazdów PKS PEKAES Transbud Deutrans skala H0

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.844 386 20
#25
Takie modelarstwo to ja kocham. Robienie świetnych elementów z tzw. resztek. Przypominają mi się czasy dzieciństwa, kiedy każdy drobny element był potencjalną częścią jakiegoś modelu, bo wtedy nie było takich "cudeniek modelarskich" jak są dostępnie dziś w sklepach.
 
OP
OP
Waskotorowiec

Waskotorowiec

Znany użytkownik
Reakcje
766 6 0
#29
Witam,
zawsze mnie denerwowało, że stare modele Permota są z tyłu takie „gołe”. Z kawałka blaszki i elementów fototrawionych Haulera powstało coś takiego.
Przy okazji mam pytanie do znawców: Czy Skoda 706 RT miała z tyłu stopnie/drabinkę na skrzynię? Może ktoś dysponuje zdjęciem od tyłu?
Skoda 706RT 2022.7.16.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.844 386 20
#34
Fajnie wygląda ze światłami tylnymi. Bardzo dobry pomysł. (y)
A hak, rzeczywiście do wymiany. On był bardzo dobry w latach 70, kiedy jako mały chłopak woziłem tymi Skodami różne ładunki i bardzo ułatwiały zaczepianie i odczepianie przyczepy. No i nie zużywał się..., nie łamał się... ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.844 386 20
#36
Jak na własną pracę to fajnie Ci to wyszło, choć chyba troszkę przeskalowany ten zaczep...
Może nie wiesz, ale Herpa zrobiła gotowe zaczepy do przyczep. Poniżej fotki, może Ci się przydadzą... :)

IMG_8007.JPG

IMG_8006.JPG
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 865

Podobne wątki