• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moja 5 i 6 epoka.

Porsche Design

Znany użytkownik
Reakcje
117 0 3
#1
Długo zwlekałem z tym tematem ale postanowiłem że w końcu założe. Chciałbym Wam pokazać moją skromną kolekcję :)
Głównie interesuje mnie tylko 6 epoka, ale jak coś podoba mi się z 5tej to oczywiście również też z chęcia kupuję. Co do państw to głównie DB, Sbb, ÖBB, SNCB trochę holenderskich i trochę PKP, ogólnie to co mi w oko wpadnie. Mieszkam w DE i tutaj mam tylko cześć modeli, reszta stoi w PL. Ogólnie bardzo lubie zestawy z kontenerami, co potem wyjdzie w fotkach, aczkolwiek kocham też cysterny :)
Cały moj stystem zasilania to Z21 + tory Trix Cgleis.

Zacznę od wagonu z naszych szyn na który długo polowałem i w końcu zrobiłem go tak jak chciałem ! ;)

Trix 24131 z kontenerami PCC :)

image1.jpeg
image2 (1).jpeg
image2 (2).jpeg
 
OP
OP
Porsche Design

Porsche Design

Znany użytkownik
Reakcje
117 0 3
#3
Czyli jednak zmieniłeś na DC, ale widzę że sentyment pozostał w torach z Goppingen ;) Kontenery ładne(y)
Tak, udało mi się wszystko sprzedać w 2 dni (tory i sterowanie) i od razu zakupiłem Z21 ;) Co do torów dużo czytałem o Torach DC, i niemcy bardzo polecali tory Trix :) Fajne jest to że można jest połaczyc je z torami Roco Line :)
 
OP
OP
Porsche Design

Porsche Design

Znany użytkownik
Reakcje
117 0 3
#5
Do konterów będzie Class. Ogólnie mam 40 wagonów na kontenery i Class moglby wszystkie pociągnąć aczkolwiek czekam drugi wagon PKP z Trix ktory ma wyjsc niebawem i może podepnę po to Ludmillę PCC wraz z węglarkami PCC i PKP i zrobię taki polski skład :)
78F675F3-4E84-4656-A1E6-7B65DC76E51C.jpeg
 

Podobne wątki