• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
Myślę, że teraz będzie czytelniej i będzie można swobodnie przeglądać dokonania kolegi od początku :)
3 godziny zajęło przeglądanie wszystkich 169 stron i przerzucanie postów.
 

Hardtech

Znany użytkownik
GGM
Reakcje
92 0 0
Moim zdaniem idealnym rozwiązaniem byłoby gdyby był zbiorczy temat pt "Mój tabor H0" tam gdzie są prezentowane skale, i w owym temacie pt "Mój tabor H0" każdy forumowicz miałby swój temat z swoim taborem.
Mój tabor - telewizor11
Mój tabor - Arti55
Itp.
Czysto, czytelnie i przejrzyście :)
 

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
Moim zdaniem idealnym rozwiązaniem byłoby gdyby był zbiorczy temat pt "Mój tabor H0" tam gdzie są prezentowane skale, i w owym temacie pt "Mój tabor H0" każdy forumowicz miałby swój temat z swoim taborem.
Mój tabor - telewizor11
Mój tabor - Arti55
Itp.
Czysto, czytelnie i przejrzyście :)
Pytanie tylko czy modele robione przez Telewizor11 na zamówienie można nazwać "mój tabor" bo tutaj bardziej pasowało by jako wątek modelarski, nie zaś sama prezentacja taboru... no ale to wątek Telewizora...
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
jak sami wiecie od lat wykonuję i modele i konwersje czy patynowanie taboru, czy temat "mój tabor" to dobry temat na post ... ? hmmm ... byc może i nie ale i być może i tak ... w tym wątku jest zarówno i mój jakiś tam tabor jak i ten wykonywany dla kolegów z forum ... w sumie nie mi to oceniać .. zawsze ktoś będzie miał jakieś "ALE" .. dla mnie najważniejsze aby było fajnie ... i ok
 

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.309 16 0
I dobrze, od tego trzeba zacząć. Przecież nie będziesz pluł na model i sypał go piaskiem, chociaż tak tez można. Nie zapomnij o matowym lakierze
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
Moim zdaniem idealnym rozwiązaniem byłoby gdyby był zbiorczy temat pt "Mój tabor H0" tam gdzie są prezentowane skale, i w owym temacie pt "Mój tabor H0" każdy forumowicz miałby swój temat z swoim taborem.
Mój tabor - telewizor11
Mój tabor - Arti55
Itp.
Czysto, czytelnie i przejrzyście :)
Dokładnie tak powinno to wyglądać i od dawna proponowałem taką zmianę i utworzenie takowego działu gdzie każdy mógłby mieć swój autorski wątek ze swoimi modelami a nie jeden wspólny gdzie panuje delikatnie mówiąc bałagan. Wystarczy spojrzeć jak to jest zorganizowane w dziale samochodowym:
http://forum.modelarstwo.info/categories/nasze-kolekcje-w-skali-1-87.125/

Pytanie tylko czy modele robione przez Telewizor11 na zamówienie można nazwać "mój tabor" bo tutaj bardziej pasowało by jako wątek modelarski, nie zaś sama prezentacja taboru... no ale to wątek Telewizora...
Też mi nie pasuje zbytnio ten tytuł. Jak dla mnie to powinno być coś w stylu: Tabor waloryzowany - czyli nowośći z warsztatu Telewizora11
lub krótszy: Tabor z warsztatu Telewizor11
 

SU46-017

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Dokładnie tak powinno to wyglądać i od dawna proponowałem taką zmianę i utworzenie takowego działu gdzie każdy mógłby mieć swój autorski wątek ze swoimi modelami a nie jeden wspólny gdzie panuje delikatnie mówiąc bałagan. Wystarczy spojrzeć jak to jest zorganizowane w dziale samochodowym:
http://forum.modelarstwo.info/categories/nasze-kolekcje-w-skali-1-87.125/


Też mi nie pasuje zbytnio ten tytuł. Jak dla mnie to powinno być coś w stylu: Tabor waloryzowany - czyli nowośći z warsztatu Telewizora11
lub krótszy: Tabor z warsztatu Telewizor11
O jak fajnie :) Tytuł tematu został już zmieniony na zaproponowany przeze mnie. Miło :)
To niech jeszcze spełnią twoją drugą propozycję.
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
To niech jeszcze spełnią twoją drugą propozycję.
No to by już było wspaniale i może wreszcie się doczekamy działu o nazwie/tytule np.: "NASZ TABOR - czyli modele z naszych kolekcji" albo coś w tym stylu gdzie każdy z osobna będzie mógł założyć swój własny temat i prezentować tam swoje modele ze swoich zbiorów.
Kto wie może się w końcu uda... :gwizd: Było by na prawdę fajnie pooglądać każdą/każdego kolekcję z osobna i ja chętnie zobaczyłbym taki temat na przykład w "wydaniu" kolegi karol_mar-a, Bronco_Billy-ego czy też corwin-a :)
Może się doczekamy?
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki