• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta modułowa wg norm Moduly by Arti55

OP
OP
Arti55

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
Właśnie wyremontowałem synowi pokój i chciałem wam coś fajnego pokazać, lecz nie mogę wstawiać zdjęć. Bardzo dziwne to jest że niektórzy z forum bez problemu wystawiają zdjęcia a ja akurat nie mogę. Jak to się nazywa? Dyskryminacja?
Nieważne, jeśli dalej tak będzie że to forum należy do pewnej tylko grupy ludzi, którzy tańczą tak jak im się zagra to opuszcze to miejsce a w inny sposób pokażę światu moje prace. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
Właśnie wyremontowałem synowi pokój i chciałem wam coś fajnego pokazać, lecz nie mogę wstawiać zdjęć. Bardzo dziwne to jest że niektórzy z forum bez problemu wystawiają zdjęcia a ja akurat nie mogę. Jak to się nazywa? Dyskryminacja?
Nieważne, jeśli dalej tak będzie że to forum należy do pewnej tylko grupy ludzi, którzy tańczą tak jak im się zagra to opuszcze to miejsce a w inny sposób pokażę światu moje prace. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Ja mam to samo. Dziś zauważyłem, że nie mam takiej możliwości. Po kliknięciu "dodaj załącznik" wyświetla mi się komunikat: A server error occurred. Please try again later.
Z tego co kojarzę to bywały takie epizody na forum, że nie można było wstawić zdjęcia z powodów jakichś awarii technicznych, więc z ocenami o dyskryminacji bym się wstrzymał. Przeglądałem tematy pod kątem wstawianych dziś zdjęć i najwcześniejsze wpisy ze zdjęciami pochodzą z dzisiaj w nocy (1:00 czy coś). Rano nic nie znalazłem. Ja próbowałem wstawić fotę o 6:06 w tym temacie http://forum.modelarstwo.info/threads/märklin-wszystko-o-kolejkach-z-trzecią-szyną.24332/page-25 i nie mogłem. PS. Nawet avatara nie mogę zmienić na tą chwilę. Zresztą tutaj też coś ostatnio o tym pisali: http://forum.modelarstwo.info/threads/problemy-z-dodawaniem-zdjęć.36776/page-5#post-673485 a więc nie jesteś jedyny.
 
Ostatnio edytowane:

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
Jak już pisałem wcześniej mamy problem z miejscem na forum, jesteśmy w trakcie migracji na nową maszynę. Z tego powodu nie ma możliwości wstawiania zdjęć. Co godzinę serwer forum automatycznie zwalania trochę miejsca - przeskalowuje wielkość istniejących zdjęć. Dzięki temu jak komuś się uda wstrzelić i jest chwilowo miejsce - to udaje mu się dodać zdjęcie.

Jeśli jeszcze raz usłyszę coś o równych i równiejszych to taki delikwent odpocznie sobie od pisania na forum do końca roku.
 

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.454 12 0
Na pewno nie chodzi o żadną dyskryminację, tylko problem z silnikiem forum.
Dla Waszej wiedzy, przedwczoraj przez cały dzień nie mogłem dodać żadnego załącznika, wczoraj bez problemu, dzisiaj również nie działa... więc nie ma to żadnego związku z ograniczeniem uprawnień.
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
4.992 140 0
No to teraz ci "równi i równiejsi" będą polować na tę godzinkę, kiedy serwer się zwalnia.
i się zwolni, od obciążenia "zapytaniami do serwera"

:D
 

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
Naprawdę nie rozumiem mentalności niektórych ludzi.
Od dawna pisze się, że trzeba być cierpliwym ze względu na przeprowadzkę. Od wczoraj sam czekam żeby dodać zdjęcia, ale słowo daję, że do głowy by mi nie przyszło posądzać kogokolwiek, że to próba dyskryminacji. Trzeba mieć nierówno pod sufitem, żeby wszędzie widzieć spiski i przeceniać swoje znaczenie w historii świata.

Normalnie Arek powinien na dwa tygodnie albo miesiąc zamknąć forum, zrobić co jest konieczne, a potem włączyć całość i tyle. A tak, nie dość że umożliwia nam komunikację, to jeszcze musi wysłuchiwać takiego mendzenia.
Cholery można dostać jak się to czyta.

Przypomina mi się historia z "Morskim Okiem po zmroku".
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/...u-bedzie-ciemno-schronisko-ostrzega-turystow/
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Po przeczytaniu informacji o problemach ze wstawianiem fotek i stosownych wyjaśnień administracji przyjąłem to do wiadomości:( i od ok.2 tygodni nawet nie próbowałem wstawiać żadnych zdjęć.:) Czekam cierpliwie na zakończenie procesu migracji co niniejszym proponuję nieco zniecierpliwionym kolegom także uczynić aby oszczędzić sobie i innym niepotrzebnej straty nerwów;)
Sorki za zaśmiecenie Twojego wątku, ale dopiero teraz to zauważyłem.
 
Ostatnio edytowane:

Yaroslav

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
DSC_0017.JPG
DSC_0017.JPG
Arti55
Dzień dobry, kolego, powiedz proszę, frekwencje, które na zdjęciu są zaznaczone na czerwono, domowe lub fabryczne? Jeśli fabryka, to możesz numer modelu i jakiego producenta?
 
OP
OP
Arti55

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
Witam serdecznie wszystkich którzy mnie znają i pamiętają i tych którzy przybyli w ciągu dwóch lat. Moja makieta, która oglądaliście z relacji jest praktycznie gotowa. Niestety pandemia bardzo mi pokrzyżowała plany i nie wyszły wyjazdy na imprezy z nią.
Do sedna sprawy. Zawsze moim marzeniem było mieć parowozownię z obrotnica i jakimś tam zapleczem. Myślałem, myślałem i zdecydowałem się taka posiadać. Nawet wykombinowałem jak ją podłączyć do mojej istniejącej makiety. Były plany z jednostką wojskową, która posiada bocznice z rampą i też będzie ale w następnej kolejności.
Zamieszczam fotę planowanej parowozowni a w najbliższym czasie postaram się bardziej szczegółowy rysuneczek wstawić aby zobrazować wam jak to będzie z moja istniejąca makieta wyglądać.
Zamierzam kupić obrotnicę Roco i tu pierwsze pytanie. Co powinienem do niej dokupić abym mógł ja sterować DCC i planuje zainstalować dźwięk. Pozdrawiam
 

Załączniki

Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
OP
OP
Arti55

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
Ostatnio modyfikowane przez moderatora: