• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta modułowa wg norm Moduly by Arti55

OP
OP
Arti55

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
Mogę śmiało powiedzieć, że makieta gotowa w 99%. Wszystko działa poprawnie. To co na zdjęciu to 6 segmentów z 9. Więcej nie zamieściłem w mojej skromnej chałupie. To tylko 50m2. Mam filmik jeszcze i postaram się wkrótce wstawić.
 

Załączniki

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
To na kiedy planujesz premierę na żywo,dla tłumów spragnionych oglądania solidnych makiet, pytam żeby sobie czas zarezerwować na obejrzenie.
 
OP
OP
Arti55

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
OP
OP
Arti55

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
Jak się wyrobię finansowo bo muszę zrobić kontenery i zamontować hak w aucie to może Czyżowice w listopadzie.
 
OP
OP
Arti55

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
To daj znać, chętnie się wybierzemy z kolegami aby ją obejrzeć.:)
Oczywiście, że dam znać.
[DOUBLEPOST=1494054244][/DOUBLEPOST]Na mojej makiecie mam taką prowizorkę rogatek firmy GPM. Chciałem to zamienić na Viessmanna. Spróbuję uruchomić te z GPM, bo są bardzo ładne.
 

Załączniki

OP
OP
Arti55

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
Panowie na niektórych modułach spierniczyłem sprawę. Przystosowałem łączenie torów na złączki. Są one okropne. Myślałem aby :
- Dokleić na końcach podkłady i wysunąć na klej
- Zakupić takie ustrojstwo MSL jak na fotce.
Zobaczcie także jakiego babola zrobiłem na swojej makiecie. Młodzi modelarze nie róbcie tak.
 

Załączniki

OP
OP
Arti55

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
[DOUBLEPOST=1495549264,1495548825][/DOUBLEPOST]
[DOUBLEPOST=1495550768][/DOUBLEPOST]
 
Reakcje
1.731 13 0
Jak pięknie się snują lokomotywki - płynnie i majestatycznie :)...Klimat przepiękny :)...Może jakieś ludziki i scenki rodzajowe ?
 

Grzes

Moderator forum Sterowanie oraz Mikro-producenci.
Zespół forum
BGM
SMK Katowice
Reakcje
571 7 0
Artur - na górze się dzieje, ale i od spodu też coś będzie nowego ;)
Kwestia niewidocznej części makiety jest często niedoceniana, ale gdyby nie solidnie zrobiona elektryka, to dupa z jeżdżenia :D

Arti 1.jpg



Arti 2.jpg



Arti 3.jpg



Do odbioru w Piotrkowie ;)