• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta modułowa wg norm Moduly by Arti55

OP
OP
Arti55

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
Nie do przesady kolego SLEDZ. To jest rama ze sklejki 18mm i na tym leży sklejka 10mm. Nie jest to takie ciężkie ale przede wszystkim stabilne i mocne.
 
OP
OP
Arti55

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
A ja się zapytam o to obniżenie boku tej skrzynki, czy to będzie miejsce na pulpit?
To obniżenie będzie wypełnione styrodurem bo ten moduł a konkretnie ta strona z obniżeniem będzie przylegała do boku innego modułu. W związku z tym będę musiał ten bok dopasować do terenu przylegającej skrzynki.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
A te dłuższe stanowiska są celowo tak rozrzucone, jedno z jednej strony drugie (będzie) w środku? Mnie się wydaje, że albo budowano od razu całą szopę tak samo, albo do starej, z krótkimi stanowiskami, dobudowano z jednej strony dodatkowe, dłuższe stanowiska. A nawet, jeżeli z założenia miały być stanowiska krótsze i dłuższe, to chyba też nie budowano by w taki sposób, jak w tym modelu. Czy kolega @Arti55 wzorował się na jakimś rzeczywistym obiekcie, czy to fantazja własna?
 
OP
OP
Arti55

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
Musiałem tak zrobić bo byłem ograniczony miejscem. W którym będę trzymał moduł z parowozownią.