• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moduły w skali TT

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
4.992 140 0
#7
Albo wystarcza im ich forum.
Co dla mnie akurat jest zrozumiałe.
Tam już cos jest, tutaj by trzeba zaczynać od początku a i tak pytania "nowych" byłyby kwitowane: poszukaj na forumtt.pl :D
 
Reakcje
0 0 0
#8
enek napisał(a):
Albo udają ważniaków i nie wyściubiają nosa poza swoje forum :p
Po przejrzeniu niewątpliwie merytorycznych i nie "lokujących" pewien produkt postów Kolegi chciałem napisać coś ostrzej ale się pohamowałem.
Dla niewiedzących o co chodzi - proszę zobaczyć czego dotyczy ok. 80% postów kolegi 'enek' i jaka nazwa firmy powtarza się w nich najczęściej

Po co mamy się wypowiadać tutaj, skoro mamy już miejsce dla siebie. Niewiele osób cierpi na "rozszczepienie jaźni" by niepotrzebnie mnożyć swoje byty wirtualne. Aktywność w działach tego forum poświęconych TeTce o czymś świadczy.

Kreowanie się na siłę na "forum multiskalowe" i "dla różnych typów modelarstwa" jest bzdurą.
 

Marcin Kempa

Znany użytkownik
Reakcje
155 1 0
#9
Mylisz się! To, nie jest żadne rozdwojenie jaźni. Czym się różni budowa modułu w skali tt od tego w H0 czy N? No raczej niczym a jedyna różnica to wielkość skali. Ja uważam, że wspólne forum służy lepiej, bo można u większej ilości osób podglądać rozwiązania. Czy coś tracisz? Jedynie czas a zyskać można więcej.
 

benek

Ostrzeżony
Reakcje
60 0 1
#10
drlukasz napisał(a):
Po przejrzeniu niewątpliwie merytorycznych i nie "lokujących" pewien produkt postów Kolegi chciałem napisać coś ostrzej ale się pohamowałem.
Dla niewiedzących o co chodzi - proszę zobaczyć czego dotyczy ok. 80% postów kolegi 'enek' i jaka nazwa firmy powtarza się w nich najczęściej
Jak oceniasz i coś komuś zarzucasz, nie chowaj się za małym druczkiem. Ponadto przypominam co oznacza to " :p "jest to potwierdzenie iż wypowiedź jest żartobliwa. Nie znasz się na żartach? Nie wypowiadaj się w postach z tym znaczkiem.
 
Reakcje
99 4 2
#11
drlukasz napisał(a):
Po przejrzeniu niewątpliwie merytorycznych i nie "lokujących" pewien produkt postów Kolegi chciałem napisać coś ostrzej ale się pohamowałem.
Nasz Edziu ma swoiste poczucie humoru, ale nie oceniaj człowieka na podstawie postów.
Może się bowiem okazać, że nie dorastasz mu z wiedzą do pięt, pomimo jego młodego wieku.
A wierz mi może tak być. 8)
 

patryk70

Aktywny użytkownik
Reakcje
119 0 0
#13
drlukasz napisał(a):
i jaka nazwa firmy powtarza się w nich najczęściej
I co z tego że nazwa firmy się powtarza. Szkoda że jeszcze nie napisałeś że enek jest z OMKIA. Śmiechu warte. Jakbyś dobrze poczytał to byś wiedział, że cały wątek z którego zaczerpnąłeś te 80% procent kręci się wokół producentów lamp do makiet. I siłą rzeczy nazwy firm są często wymieniane.
 

patryk70

Aktywny użytkownik
Reakcje
119 0 0
#16
drlukasz napisał(a):
Po co mamy się wypowiadać tutaj, skoro mamy już miejsce dla siebie. Niewiele osób cierpi na "rozszczepienie jaźni" by niepotrzebnie mnożyć swoje byty wirtualne. Aktywność w działach tego forum poświęconych TeTce o czymś świadczy.
Kreowanie się na siłę na "forum multiskalowe" i "dla różnych typów modelarstwa" jest bzdurą.
Wracając do tematu.Weź pod uwagę istnienie sporej grupy TT, która nie chce mieć z waszym forum nic wspólnego. I dla nich tutaj właśnie jest to miejsce. Więc w szerszym kontekście wypowiadaj się tylko za siebie. Co do „ "rozszczepienie jaźni" by niepotrzebnie mnożyć swoje byty wirtualne” jakoś nie przeszkadza ci bytność na forum TT i tutaj. ;)
 
Reakcje
24 1 0
#17
... spora grupa udzielających się we wszystkich tematach byle tylko "nie na temat" skutecznie "zachęca" do wszelakich form aktywności na forach.
Akurat co do tej nikłej wiedzy Łukasza byłbym ostrożny, co do obecności na forach TT-kowców spokojnie Panowie jesteśmy , tyle , że w tematach w których coś się dzieje.
Dyskusje o modułach toczymy na spotkaniach na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych, najbliższe najprawdopodobniej w styczniu w Radomiu lub w marcu w Sosnowcu.
Pozdrawiam większych braci, M
Ps.
Nie wypowiadaj się w postach z tym znaczkiem.
:LOL:
 
Reakcje
0 0 0
#18
patryk70 napisał(a):
jakoś nie przeszkadza ci bytność na forum TT i tutaj.
Zgadza się. Nie przeszkadza mi to również w obecności na Martelu, PWM, Kartonworku i kilku innych forach.

patryk70 napisał(a):
Weź pod uwagę istnienie sporej grupy TT, która nie chce mieć z waszym forum nic wspólnego.
Tutaj jakoś też nie bryluje. Na innych forach kolejowo-modelarskich również ich nie widzę.

waldek napisał(a):
Kolega drlukasz chyba z tych co wszędzie widzi układy?
Co najwyżej scalone w pracy.

arekBR napisał(a):
Twoje wypowiedzi na tym forum też nic nowego nie wnoszą
W tym temacie nie mam ambicji by coś konkretnego wniosły. Nie te czasy i nie to miejsce.
Pozostałe - przejrzyj je, a potem pogadamy czy coś wniosły do wątków w których je wpisałem.

benek napisał(a):
Ponadto przypominam co oznacza to " :p "jest to potwierdzenie iż wypowiedź jest żartobliwa. Nie znasz się na żartach? Nie wypowiadaj się w postach z tym znaczkiem.
Cóż. Może jestem starym zgredem, dla którego taka akurat ikonka nie jest wyznacznikiem "żartobliwości" wypowiedzi. A może po prostu wychowano mnie, że pokazanie języka nie świadczy dobrze o kulturze i zamiarach osoby która to robi. Co do reszty wypowiedzi - przemilczę.

marek_kempa napisał(a):
Czym się różni budowa modułu w skali tt od tego w H0 czy N? No raczej niczym a jedyna różnica to wielkość skali.
Do sprawdzenia czy i co się pojawiło wystarczy to
http://forumtt.pl/viewforum.php?f=3
http://forumtt.pl/viewforum.php?f=4
http://forumtt.pl/viewforum.php?f=5
http://www.forum.martel.pl/viewforum.php?f=20
http://www.forum.martel.pl/viewforum.php?f=19
Po co dublować wpisy, relacje itd.

Kończąc -> MSPANC
 

misiek57

Aktywny użytkownik
Reakcje
323 2 2
#19
Skoro wszyscy już wszystko powiedzieli tylko nie na temat, proponuję Moderatorowi zlikwidować ten wątek. Osobiście nie widzę dla niego przyszłości. :roll:
 

Marcin Kempa

Znany użytkownik
Reakcje
155 1 0
#20
Szkoda :( Ja osobiście nie widzę nic przyjemnego lawirować pomiędzy 3 czy 4 forami żeby pooglądać sobie prace polskich modelarzy. To co nas łączy to jest kolej a w jakiej skali ją odzwierciedlamy to już raczej sprawa drugorzędna. Tak myślę. Myślę też, że nikomu krzywda, by się nie stała jakby wrzucał tu zdjęcia swoich makiet. Po co hermetycznie zamykać się w mniejszym gronie jak można być na panelu krajowym? Chyba, że ktoś/coś zniechęca do bycia i przedstawiania się tutaj.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Makieta i moduł TT 3
Makieta i moduł TT 68

Podobne wątki