• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[moduły] Stacja towarowa Budziszewo

OP
OP
LUKASZdiy

LUKASZdiy

Aktywny użytkownik
Reakcje
4 0 0
#21
Prace ruszyły z kopyta, perony juz prawie gotowe, droga, krawęzniki gotowe, trwa przetarg na wybór wykonawcy baru wygrywa jakaś mało znana niemiecka firma Piko ;)
latarnie już są, ławki także, do znalezienia lub wykonania został przystanek autobusowy oraz drzewa ;)
 

Załączniki

OP
OP
LUKASZdiy

LUKASZdiy

Aktywny użytkownik
Reakcje
4 0 0
#23
Prace powoli do przodu, dobudowano odejście z profilem przejściowym LL250 docelowo na lokomotywownie wachlarzowa na 10 stanowisk, w sytuacji awaryjnej podczas imprez można tam podłączyć kawałek szlaku do malej lokalnej stacyjki albo jakieś bocznice ;)
 

Załączniki

mudol

Znany użytkownik
Reakcje
1.023 4 1
#26
Przyznam ze pare wzorcow bezczelnie zaczerpne z Twojego wykonania:D Ale mam jedna uwage, moze warto by bylo wymienic te belki drewniane na przejezdzie kolejowym, dziwnie wyglada jak obok swiezutki asfalt, wszystko takie nowoczesne a na przejezdzie rodem z poprzedniej epoki:) Moze jakies betonowe plyty?
 

Załączniki

OP
OP
LUKASZdiy

LUKASZdiy

Aktywny użytkownik
Reakcje
4 0 0
#27
Bedzie to wymienione na betonowe podkłady, nie jestem do końca zadowolony z oznakowania poziomego i będę to przerabiał wiec wtedy podmienię.
Docelowo światła na skrzyżowaniu będą powiązane z przejazdem, zaporami, i sygnalizacją,
 
OP
OP
LUKASZdiy

LUKASZdiy

Aktywny użytkownik
Reakcje
4 0 0
#31
Zdjęcia miały pojawić się wcześniej, ale jako że jestem młodym tatą dopiero teraz wróciłem w łaski modelarstwa


i
 

Załączniki

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.221 41 5
#35
Witamy w gronie tatusiów :!: Niech Ci pampers lekkim będzie :D

A makieta przefajowa. Zupełnie inna niż wszystkie. Oryginalność zawsze w cenie - przynajmniej u mnie :)
Jeszcze raz ogólne Gratulacje :D
 
Reakcje
1.731 13 0
#37
Jako kolejny tata , ale już dorosłej córci , również gratulacje z potomstwa :D .
Przepięknie jest na makiecie i życzę Ci coraz wspanialszych pomysłów w tworzeniu makiet. :)
 
OP
OP
LUKASZdiy

LUKASZdiy

Aktywny użytkownik
Reakcje
4 0 0
#40
Faktycznie może to i wina aparatu, zdjecia pstrykam dosyc zaawansowanym kompaktem, jednak widze iż duzo pozostaje do nauki, oświetlenia

Jednocześnie chciałem poprosić o pomoc w zaplanowaniu samej lokomotywowni w załączniku schemat oraz umiejscowienie, jaka infrastruktura winna towarzyszyć, stacja paliw, suwnica
Wrzucam schemacik z modułem pod samą lokomotywownie, za wszelkie sugestie będę bardzo wdzięczny
 

Załączniki

Podobne wątki