• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta modułowa wg norm Moduły pitersona:)

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
Babki przy kapliczce jak żywa.Jak bym widział baby z mojej wioski. Jak byś posadził ich tam ze 6 to można by rzec że majówka.
Łukasz musi Ci kilka wiraży WRC powywijać na tym rozjeździe by nie był taki doskonały. W rzeczywistości takie rozjazdy rzadko tak wyglądały. Zwykle były bardziej rozjeżdżone.
 
OP
OP
piterson

piterson

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
61 0 0
Babki przy kapliczce jak żywa.Jak bym widział baby z mojej wioski. Jak byś posadził ich tam ze 6 to można by rzec że majówka.
Łukasz musi Ci kilka wiraży WRC powywijać na tym rozjeździe by nie był taki doskonały. W rzeczywistości takie rozjazdy rzadko tak wyglądały. Zwykle były bardziej rozjeżdżone.
Dzięki za uwagę - popracuje jeszcze nad tym:):)
 

ccsrally

Aktywny użytkownik
Reakcje
37 0 0
to samo zauważyłem z tem rozjazdem.
zrób go całego z piasku będzie realistyczniej.
Mateusz jakbym tam powywijał rajdówką to babcie nie siedziały by przy kapliczce tylko goniły mnie z laskami i pianą na ustach hihihi
 
OP
OP
piterson

piterson

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
61 0 0
Babki przy kapliczce jak żywa.Jak bym widział baby z mojej wioski. Jak byś posadził ich tam ze 6 to można by rzec że majówka.
Łukasz musi Ci kilka wiraży WRC powywijać na tym rozjeździe by nie był taki doskonały. W rzeczywistości takie rozjazdy rzadko tak wyglądały. Zwykle były bardziej rozjeżdżone.
Teraz lepiej?:):) w sobotę wstawię zdjęcia skończonego modułu w świetle naturalnym...:)
 

Załączniki

OP
OP
piterson

piterson

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
61 0 0
Przesyłam obiecane zdjęcia:) Pogoda dziś dopisała... więc sesja wyszła:):)
 

Załączniki

KSK 1982

Kustosz Sali Pamięci
Zespół forum
GGM
Reakcje
168 4 0
Klimat oddany po mistrzowsku, mam nadzieję że się nie pogniewasz jak wrzucę trzy zdjęcia z reala, co prawda z innym taborem i całkiem przypadkowym miejscem ale porównując resztę.....(y)

IMG_1590.JPG


IMG_1768.JPG



IMG_1621.JPG
 
OP
OP
piterson

piterson

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
61 0 0
Przy okazji klubowej okazji po raz pierwszy mogłem złożyć moje 7 skrzynek w jedną całość: w układzie łuk.... mam nadzieję że niedługo będę mógł pokazać moduły skręcone w układzie S... tutaj brak jeszcze dwóch małych skrzynek skręcone chyba w jedną większą... leży pod:) 20170203_184549.jpg

20170204_101314.jpg
 

SantaFe

Aktywny użytkownik
Reakcje
611 30 7
Ja bym poprawił ta trawkę, na tym zdjęciu to wygląda tak jakby coś ją przygniotło, położyło. Próbowałeś wymieszać długą z krótką? Może innej firmy trawkę wypróbujesz?
 

Załączniki

OP
OP
piterson

piterson

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
61 0 0
Była mieszana. To trawka nocha. Na wikolu staje dęba, ale już sądzono jako trzecia na Renesans w skraju już tak dobrze nie idzie
 
Ostatnio edytowane:

Lipaa

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Była mieszana. To trawka nocha. Na wikolu staje dęba, ale już sądzono jako trzecia na Renesans w skraju już tak dobrze nie idzie
Ja z tym mieszaniem długości trawy to mam mieszane uczucia. W celu uzyskania zadowalającego mnie efektu wolę np. sadzić trzy razy, trzema długościami trawki. W przypadku kolegi trawa się położyła bo wydaje mi się, że dopuszczalna w tym miejscu to 160 km/h?
 
OP
OP
piterson

piterson

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
61 0 0
Ja z tym mieszaniem długości trawy to mam mieszane uczucia. W celu uzyskania zadowalającego mnie efektu wolę np. sadzić trzy razy, trzema długościami trawki. W przypadku kolegi trawa się położyła bo wydaje mi się, że dopuszczalna w tym miejscu to 160 km/h?
Dokładnie tak samo robię. Od najkrótszej do najdłuższej. Tylko 3cia warstwa idzie na kleju w sprayu: Renesans i ona na nim nie chce już zbytnio dęba stawać.
Tak tutaj rozkładowe to 160 kmh ;);)
 

Zdrada69

Moderator Skala 1:220 (Z)
Zespół forum
Reakcje
6.194 39 0
Z tymi jeleniami trochę nie realistycznie że nie uciekają..:ROFL:..świetna robota!!
No nie zgodzę się z jeleniami. Ostatnio widziałem w odległości 15-30 metrów stado jeleni przy jadącym pociągu - przyzwyczajone pasły się spokojnie ... w Juracie dziki potrafią chodzić 5-10 metrów od pociągu ...
 

Podobne wątki