• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[Moduły] Moja odpustowa przejściówka.

OP
OP
K

Kpt.Nemo

Gość
#63
Misiek napisał(a):
Nie wiem jak u reszty działaczy, ale u mnie zbliża się powoli czas sypania zielska.
I tu się zastanawiam, jakiego koloru trawki sypanej (firma, nr.katalogowy) użyć, żeby wszystkim spasowało i nie było pstrokato na połączeniach modułów.

p.s. moduł przejezdny :-D
Coś zaproponuj, oczywiście łatwego do zdobycia, obejrzymy i zdecydujemy, narzucając innym gotowca, wszak na razie tylko my budujemy makietę wąskotorową modułową, może już Pan Czesław, i jego trzeba do narzucaczy grona dołączyć, reszta na etapie gromadzenia dokumentacji jest, a może się mylę, co by mnie bardzo ucieszyło.
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.068 140 0
#64
Nie mam co narzucać.
Mam raptem kilka zielsk Buscha (eksperymentowałem w N)
I kolorki ich jakoś do mnie nie przemawiają.

Może coś z Polaka? Ale tego z bliska nie widziałem.
Może ci szersi w szynach HaZerowicze coś zaproponują?
 

Sello

Znany użytkownik
Reakcje
634 6 1
#65
Misiek napisał(a):
Może coś z Polaka? Ale tego z bliska nie widziałem.
Może ci szersi w szynach HaZerowicze coś zaproponują?
Ja tam produkty polaka do H0 lubię, trawki mają w bogatej kolorystyce (13 odcieni w każdej długości) i długości 1; 2; 4,5 i 6mmm. Listowie Polaka też uważam za ładniejsze od Heki, choć jeszcze się nie umiem nim dobrze posługiwać, ale Polakowe drobne listki są naprawde dlamnie pierwsza klasa. Mnie jeszcze osobiście się podobają gotowe wysokie zarośla po 15szt
KLIK
 
OP
OP
K

Kpt.Nemo

Gość
#66
Ciekawa propozycja, cenowo też.
Myślę że ktoś powinien mniej więcej określić takie duperele jak kolor trawy etc. na łączeniach, taką pseudonormę, ino kto się tego podejmie.
A na początku możemy se łaczenia posypywać luźną trawą(tak kiedyś robiliśmy w ŁKMK)coby takiego odpustu nie było.
 

Robert Wolski

Użytkownik
ŁKMK
Reakcje
59 0 0
#69
Przyklejone???

Nemo miałem nadzieje, że jak na prawdziwego Modularza przystało przewiercisz szynę i skręcisz wszystko na mikrośruby. A tu taka nędzna imitacja.


Szacun, mi by się nie chciało. A jak byś się nie pochwalił na forum nikt by nawet nie zauważył.
 

zdeniu

Znany użytkownik
Reakcje
430 13 17
#74
arch_przemo napisał(a):
Kpt.Nemo napisał(a):
Trawię, ja lub nasz kolega klubowy
A można się "uśmiechnąć" do Kolegi i poprosić o wytrawienie przy okazji paru blaszek więcej? Proszę o ewentualne info na priva.
pukash napisał(a):
Dokładnie ja też proszę o takowe info czy kolega nie mógłby wytrwić paru blaszek więcej. Czekam na info. I też się szeroko uśmiecham :D
proponuje rozpocząć małą produkcję, znajdzie się pewnie wielu chętnych, jo tyż :cool:
 
OP
OP
K

Kpt.Nemo

Gość
#78
Coby nie było że nic nie robię, maleńka aktualizacjoreaktywacja.

Położylismy magistralę zasilającą, na wszystkich segmentach, jak zwykle po swojemu.
Przyczółki mostu już są, most się robi.
Powstała także droga w stanie surowym, przejazd i budowla której przeznaczenia nikt nie zna.
Druga strona się ukaże jak trawa wyrośnie.
 

Załączniki

projectps

Użytkownik
H0e
Reakcje
72 0 1
#79
Kpt.Nemo napisał(a):
Coby nie było że nic nie robię, maleńka aktualizacjoreaktywacja.
... i budowla której przeznaczenia nikt nie zna....
To może jakiś zasypany akwedukt jest albo wręcz ceglany most łukowy nad dawnym lokalnym ciekiem ?? Interesująco wygląda :shock
 

Podobne wątki