• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[Moduły] Moduł Darka

OP
OP
DarekW

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.309 16 0
#41
Re: Moduł Darka

Odległość między słupami tez się mi nie podobała i czekałem na waszą reakcję, która upewniła mnie o błędnym zapisem w normie, którą posiadam. Gdzie znalazłem zapis o odległości pomiędzy słupami w granicach 20cm.
Dlatego nie są one przymocowane na stałe tylko wstawione, dziekuję Sello za wymiar, zaraz poprawię.
 
OP
OP
DarekW

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.309 16 0
#45
Re: [Relacja] Moduł Darka

Żeby nie było ze nic się nie dzieje, to powoli zaczyna wyłaniać się koncepcja mojej lepszej połowy, by oprócz pociągów jeszcze coś się działo. Na wszystkim co zawsze zbudowałem brakowało wg niej trupa. Tak więc i jest.
Jest to dopiero część elementów, które zostaną umieszczone pod wiaduktem na jednym z pasów ruchu.
 

Załączniki

WM-MODEL

Znany użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
1.730 14 0
#46
Re: [Relacja] Moduł Darka

Eeee... a gdzie ślady hamowania, rozsypane szkło, porozp... sypywane elementy?
Szkoda Ci samochodzików i pobrudzić ten czyściutki asfalt?
:p 8) ;) :D :LOL:
 
OP
OP
DarekW

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.309 16 0
#47
Re: [Relacja] Moduł Darka

"Jest to dopiero część elementów, które zostaną umieszczone pod wiaduktem na jednym z pasów ruchu".

Władku, czytaj do końca, było to dopiero pierwsze ustawienie, by sprawdzić jak mniej więcej to wyglada, potem będzie reszta.
 
Ł

Łukasz K

Gość
#50
Re: [Relacja] Moduł Darka

JohnyTRS napisał(a):
A powód tego wypadku"? tzn. dlaczego on nastąpił?
No jak to ? Przecież tam przy drodze stały kobiety na jednej nodze :D

Efekty widać.

"DarekW" daj tam trochę patyny przypominającej kolorem pewną i charakterystyczną w takich przypadkach tkankę łączną płynną. W rzeczywistości przy takim wypadku, w dodatku z ofiarami śmiertelnymi zawsze na drodze i/lub aucie jest sporo krwi, lub jest już ona zasypana piachem przez strażaków, a następnie usuwana.
 

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.650 133 3
#54
Re: [Relacja] Moduł Darka

A czy to czasem nie jest ten McLaren co się wczoraj rozbił na Wisłostradzie ?? to wtedy do
Vincent napisał(a):
normalnie, niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze :D
dojdzie jeszcze brawura 8)
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
#55
Re: [Relacja] Moduł Darka

A ci sanitariusze to tak na piechotę będą nieść tę ofiarę? Jeśli tak to na końcu makiety postaw karawan.
A policja gdzie? ściga dziadka co ukradła piwo?
A straz? zdejmuje kotka z drzewa? Czym rozcieli auto by wyjać przyszłe zwłoki?

Pobrudz arfalt, zrób ślady chamowania, Zamontuj generator dymy pod maską auta, postaw karetke niech mruga i straż też niech mruga i policja tez może mrugać. Byle nie okiem
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
#58
Re: [Relacja] Moduł Darka

arch_przemo napisał(a):
popowe napisał(a):
i policja tez może mrugać. Byle nie okiem
A czemu nie? Jakby się tak znalazła jakaś fajna policjantka :D ....
A temu nie: JAk z rok temu wracałem z wykładów do domu zostałem zatrzymany za: wyprzedzanie na ciągłej i za nadmierna prędkość.( tajniaki) Zatrzymali mnie: Stoje i czekam na policjanta a tu przychodzi Pani policjant: Młoda wysoka szczupła i co najgorsze Piękna jak kwiat róży (bardzo miła i baaaardzo fajna) i co ? Dostałem 500zł mandatu :cry:
 
OP
OP
DarekW

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.309 16 0
#59
Re: [Relacja] Moduł Darka

Mrugania bedzie aż nad to, do policji, która jest na wątku Adama dołączy jeszcze pogotowie i wóz bojowy straży.
Tylko Panowie pamiętajcie że jest to forum dla modelarzy, a nie dla piekarzy.
 

arch_przemo

Aktywny użytkownik
Reakcje
6 0 0
#60
Re: [Relacja] Moduł Darka

popowe napisał(a):
arch_przemo napisał(a):
popowe napisał(a):
i policja tez może mrugać. Byle nie okiem
A czemu nie? Jakby się tak znalazła jakaś fajna policjantka :D ....
A temu nie: JAk z rok temu wracałem z wykładów do domu zostałem zatrzymany za: wyprzedzanie na ciągłej i za nadmierna prędkość.( tajniaki) Zatrzymali mnie: Stoje i czekam na policjanta a tu przychodzi Pani policjant: Młoda wysoka szczupła i co najgorsze Piękna jak kwiat róży (bardzo miła i baaaardzo fajna) i co ? Dostałem 500zł mandatu :cry:
A numer komórki dała? :D
 

Podobne wątki