• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[Moduły] Moduł Darka

OP
OP
DarekW

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.309 16 0
#22
Re: Moduł Darka

No cóż urlop w górach minął, pod znakiem serwisowania nadwyrężonego samochodu. Właściciel wynajmowanego domku w Beskidzie Niskim zapomniał poinformować, że aby dostać się do miejsca wypoczynku, należy przejachać dwa brody i podjechać drogą, którą z gór zwozi się ścięte drzewa. Mója biedna kombica przeżyła katusze ale szczęśliwie dowiozła mnie do domu.
Jeden dzień wolnego pozostał, więc wykorzystałem go by zakrzaczyć część mojego modułu, poniżej efekty krzakologii:
 

Załączniki

  • 252,6 KB Wyświetleń: 2.303
  • 242 KB Wyświetleń: 2.306
  • 234,8 KB Wyświetleń: 2.302
OP
OP
DarekW

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.309 16 0
#26
Re: Moduł Darka

Mam 0,5 metrowe przewody z końcówkami, spokojnie wystarczą na podłączenie z innym modułem. A jak by co to mam jeszcze 2 metry przewodu.
 

Sello

Znany użytkownik
Reakcje
634 6 1
#29
Re: Moduł Darka

ciekma napisał(a):
No przecież mówię, że przeszkadza :)
Te z Sosnowca się popsuły bo też przeszkadzały.
Lepiej toto montować od spodu.
Wszyscy montują od spodu, Darek musisz to koniecznie poprawić :twisted:
 
OP
OP
DarekW

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.309 16 0
#31
Re: Moduł Darka

Gniazda już wyjęte, a dziury zaszpachlowane, jutro coś pokombinuję by umieścić je od spodu.
Dzisiaj troche fotek z modułu bez mostu:
 

Załączniki

OP
OP
DarekW

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.309 16 0
#34
Re: Moduł Darka

Profile na dwa moduły mam ale muszę skończyć skład PolMiedzi i naszykować coś w III epoce, bo mnie Przemek z moimi kolorowankami wymelduje z Hobby, na Zachodni - daleko nie będzie :D
 

Sello

Znany użytkownik
Reakcje
634 6 1
#35
Re: Moduł Darka

DarekW napisał(a):
i naszykować coś w III epoce, bo mnie Przemek z moimi kolorowankami wymelduje z Hobby
Teraz bluźnisz :) nie ma obowiązku posiadania III epoki :p
Skrzyneczki wyglądają co raz smaczniej, mam taką sugestię zainwestuj w słupy telegraficzne i zrób słupki hektometrowe a zmieni sie na + nie do poznania 8)
 
OP
OP
DarekW

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.309 16 0
#36
Re: Moduł Darka

Słupy czekają w kolejce, co prawda Auhagena, nie Kluby. Są trochę niższe ale na telefoniczne mogą być.
Co do III epoki to tak a propos rozmów w Rybniku.
 
OP
OP
DarekW

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.309 16 0
#37
Re: Moduł Darka

Do zrobienia pozostało jedynie pomalowanie skrzynek po szpachlowaniu, tak więc uważam że wiekszość prac została zakończona. Słupy dzielnie już pilnują torowiska by go nikt nie zwinął.
XLR też zmieniły swoje umiejscowienie.
Jak wszystko dobrze pójdzie na Hobby będzie mała niespodzianka, by nie zapeszać na razie nie napiszę jaka. Niektórych ucieszy innych pewnie będzie denerwować.
Ponizej zdjęcia złożonych skrzynek.
 

Załączniki

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
810 71 5
#39
Re: Moduł Darka

Słupy telefoniczne, stanowczo za gęsto. Trochę karykaturalnie będzie wyglądała ta odległośc na dwa wagony dwuosiowe z hakiem. :|
 

Podobne wątki