• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[Moduły] makieta modulowa DB H0

DB H0

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#42
Zbyszek napisał(a):
A te listki na tych badylach to jest jaki produkt?
Masz na myśli te krzaczki??? To są kawałki brzozy kupionej kiedyś w modelarskim. Kupiłem brzozę i "obdarłem" ją z dolnych gałązek (na mojej starej makiecie była ona posadzona przy ulicy i tiry o nią zahaczały, więc trzeba jej było zrobić odchudzanie). Zachowałem te gałązki na taką okazję.
 

DB H0

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#43
Tato sądzi, że niedługo będzie musiał wyjechać na delegację do Niemiec, może nawet na rok, więc pomyślałem, że póki tato jest w kraju to zrobimy stolarkę do nowych modułów, a jak wyjedzie to ja będę sadzić zieleń. Pomyślałem, że to może być posterunek odgałęźny i weszło mi coś takiego. Posterunek ma być na linii większych (ale nie dużych) prędkości. Jakiego materiału użyć Tilligów Elite, Roco Lineów, Shinohary, czy rozjazdów kolegi Corwina???

Czy to jest poprawnie zaprojektowane? Gdzie i jakie umieścić semafory?
Z góry dziękuje.
 

Załączniki

M

Melchior

Gość
#55
Wolny kraj, i poglądy także ;)
Byłem, widziałem, takie odniosłem wrażenie :D

Zawsze wierzyłem że możliwość spatynowania wszystkiego co stoi i się rusza, to nasz polski przywilej :LOL:
 

DB H0

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#56
Ścianę wyczyściłem i słupki też (troszkę tylko) bo to dziwnie wygląda przejście wielkiego syfu słupa na mały syfik ściany. Dziś pójdę do modelarskiego i kupię farbkę Humbrol 23 i polisteryn.

Melchior Dzięki za podpowiedź. :)
 

Podobne wątki