• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta modułowa wg norm Moduły GGM

KSK 1982

Kustosz Sali Pamięci
Zespół forum
GGM
Reakcje
168 4 0
Witam
Jeżeli ktoś z szanownych forumowiczów miałby ochotę nas odwiedzić bądź dołączyć to zapraszamy na spotkanie 16.03.17 od godz. 18-21, co do miejsca spotkania to zapraszam na PW.
A tak to wyglądało w Lutym:):

IMG_2357.JPG


IMG_2359.JPG


IMG_2362.JPG
 

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
Nooo Adam , nie siedzimy , tylko pracujemy bo czasu mało .;):) Jacek tez może się zabrać do pracy ! A tak naprawdę to zaczyna wygladac SUPER !!! (y)...(y)
 

King

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
242 1 0
Świetne moduły ale jak tak patrzę na boki skrzynek to od tej srokacizny słojów źle mi się to kojarzy poczytajcie trochę o malowaniu skrzynek na szary kolor wedle normy FREMO i zamalujcie te usłojenie na kryjący kolor szary i wtedy będzie super taka moja sugestia ;)
 

śledź

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.695 58 9
Coś mi te słupy między przęsłami podpadają.Jakieś takie wystające coś maja na górze.Nie są one przypadkiem na odwrót wklejone?
Taki sam płot robiłem ostatnio i z tego co wiem to z jednej strony słupy są zaokrąglone.Chyba , że mnie straszy.
 

Hardtech

Znany użytkownik
GGM
Reakcje
92 0 0
Coś mi te słupy między przęsłami podpadają.Jakieś takie wystające coś maja na górze.Nie są one przypadkiem na odwrót wklejone?
Taki sam płot robiłem ostatnio i z tego co wiem to z jednej strony słupy są zaokrąglone.Chyba , że mnie straszy.
Możliwe że nie równo sklejone. Ale nie ma z tym problemu wszak to karton, także bez problemu można to nożykiem wyrównać
 
S

slawek77

Gość
te słupy nie maja zakończeń zaokrąglonych, i składałeś pewnie innej firmy ;) wystające cypelki bo tak można je nazwać są to pozostałości po wycinaniu z ramki, jednym słowem ktoś się nie przyłożył :)
 

śledź

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.695 58 9
No to może się dowiemy z jakiej to firmy.Ja mam jedną na celowniku i mam nadzieje,że moje przeczucia mnie nie zawiodą.
 
S

slawek77

Gość
Jeśli twierdzisz że masz owalne zakończenia to na pewno nie kupowałeś moich. bo ja takich nie robiłem, wzorowałem się na płotach z prostym zakończeniem ;)
Ale jak sobie zażyczysz to i zrobię Tobie takie jak chcesz ;)
[DOUBLEPOST=1489605085,1489604525][/DOUBLEPOST]Hardtech kup papier ścierny i delikatnie zeszlifuj te cypelki, nie będzie tak to gryźć w oczy.
 

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
4.023 28 1
Panowie robi się SUPER KLIMACIK na Waszej makiecie(y)
Choć jednak przemyślał bym tą scenkę;)
P1100308.JPG
Toż to tak wygląda jak by ten wungiel był usypany z wagonu który przejeżdżał za płotem:podstepny:
Jak się dopatrzy Towarzysz Kurzajka :eek: to bydzie siwy dym:LOL:
Przepraszam za żart
Pozdrawiam serdecznie i kibicuję
Zbigniew:)
 

Podobne wątki