• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Moduły - dioramy

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
czy rzeczywiście słup z krzyżem Św. Andrzeja musi stać oddzielnie? W latach 90 czy wcześniejszych (patrząc na tabor) znak ten umieszczano na słupie sygnalizatora, a nad tym wszystkim górował jeszcze gong.
Wydaje mi się, że nie musi. Ale przede wszystkim, to czy na tym przejeździe nie jest tego wszystkiego trochę za dużo? I rogatki, i czerwone światła, i krzyż św. Andrzeja... Jeszcze tylko znaku "Stop" brakuje... A na serio, to światła na przejeździe z rogatkami to raczej wyjątek, choć zdarza się. Z pamięci nie przytoczę przepisu, mówiącego o tym, kiedy takie światła się stosuje razem z rogatkami obsługiwanymi przez człowieka (strażnica przejazdowa). Są takie sytuacje, ale to nie reguła. Natomiast krzyże z całą pewnością stosuje się tylko na przejazdach bez rogatek. Była o tym mowa niedawno w innym temacie.
 

Diesant

Aktywny użytkownik
Reakcje
267 20 2
od razu widać, że Daniel nie łapie na przynętę , ani nie zarzuca na łowiska konkurencji, tylko poważnie bierze CAŁOŚĆ (ryby) w swoje ręce. Tak sztuka to na tych oponach wyrosła ;) (A może to nagroda jest właśnie wpuszczana do wody ?:niepewny:
Ujęcie "z poziomu człowieka" rewelacyjne.:love:
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
Te łódki to sztuka? Brakuje jeszcze pomostu na beczkach. Daniel, wiem że zamawiający. Ale ...
Wiem.:) .. Łódki to nie sztuka, bo gotowe ... Jeszcze tę jedną się spatynuje . Po za tym "taka sytuacja" i nic na to nie poradzę . Wpłynęli sobie okoliczni ludziska wąskim gardłem z jeziora i mają uciechę z wygłupów w "łowieniu ryb"... :D...
 

Podobne wątki