• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Moduły - dioramy

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.760 301 15
torty to nie modelarstwo
każdy modeluje to na ile mu fundusze i miejsce pozwala. Nie każdy ma 30 m2 strychu czy piwnicy dla siebie. Osobiście nie lubię tortów, ale nie odbieram innym radości z posiadania głupimi komentarzami. Zwłaszcza gdy tort prezentuje się jak na zdjęciach powyżej.
Danielu, przepiękna robota. Bardziej niż przepiękna. Przeprzeprześliczna.
 

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.221 41 5
Torty to nie modelarstwo, to cukiernictwo ;)

A tak na poważnie. Kolega @mikl tworzy świetny miniaturowy świat i gada takie bzdury, jakby nie wiedział, o co chodzi.... 'fstyt' :p
 

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.587 104 12
Torty to nie modelarstwo, to cukiernictwo ;)

A tak na poważnie. Kolega @mikl tworzy świetny miniaturowy świat i gada takie bzdury, jakby nie wiedział, o co chodzi.... 'fstyt'
"Maciej ja tylko żartowałem"..napisałem to niejako na przekór wszystkim ortodoksom, którzy często wytykaja że torty to nie modelarstwo. Daniel dal nam przykład że wszystko jest kwestia odwzorowania. U Daniela nawet łuki tramwajowe wygladaja super!
 

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.221 41 5
Czyli dałem się złapać na typowy "wyciąg" z kontekstu. :)

Dzięki @mikl za TAKĄ reakcję, to rzadkość ostatnio. Zwracam honor! :)

A co do prac Daniela, choć zdarzają mu się czasem daleko idące kompromisy i byki merytoryczne (związane z ruchem drogowym), to jednak fach ma w ręku i cokolwiek kto nie powie - ładniuśkie te cacuszka robi ;)
 

Bipa966

Aktywny użytkownik
Reakcje
472 69 32
Danielu, Mistrzu niedościgniony ! Piekne rzeczy robisz , jestem pełen zachwytu i podziwu.... pisałem o tym juz nie raz , a wciąż czymś nowym zaskakujesz :) Realizm realistyczny ze bardziej juz nie mozna powiedziec :) Ale mam tu....i przepraszam za wcinanie sie do Twojego wątku.... fajny filmik, mysle że jak najbardziej pasuje !.
można czerpać garściami, pomysłów multum, tak dla Ciebie jak i dla innych modelarzy ! Powodzenia !:)
 

Podobne wątki