• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Moduły - dioramy

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
Nie jesteśmy przygotowani jako nacja do jakiejkolwiek dyskusji, każdy z nas musi mieć rację, oczywiście w jego pojęciu.
Ongiś po kłótni z innymi na temat dioramy Daniela, gdzie strumyk podmywał pięknie nasyp z dwóch stron, poddałem się , zgodnie z ludowym przysłowiem mówiącym że "wyżej chuja nie podskoczysz" mimo merytorycznych błędów, bardzo częstych, zamknąłem paszczę i tylko podziwiam kunszt i wydajność, to że wszystkie są takie same olałem, wszak to znak rozpoznawczy twórcy.
Gdyby mnie było stać sam bym wynajął Daniela do prac nad makietą , tak leniwy jestem.

Słonecznego weekendu, bąbelki.
 

hugwa

Moderator
Zespół forum
Reakcje
371 26 4
1. Musisz przyznać, że płotki to szczegół, w sumie mało istotny względem całości.
Jakby się nie rzucił w oczy, byłby nieistotny. Rzucił się, to napisałem. Problem?
Daniel użył Twoich materiałów do budowy peronów, a Ty się czepiasz głupich płotków.
A co ma piernik? Jakby sknocił moje płytki to właśnie wtedy nic bym nie powiedział. Prawdopodobnie. Może. No...przypuszczalnie.
2. Każdy ma prawo przyznawać oceny komu chce i jakie chce.
Cudownie.
Ale czy ja Ci dałem negatywną ocenę za przyczepienie się do płotków?
A czy ktoś Ci broni?
Ty dałeś mi negatywa za wiadomość skierowaną do ogółu.
Za durną wiadomość do ogółu. Ale skoro Cie tak to szczypie w zadek to zmieniłem. Ładniejsza?
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
Daniel już odniósł się ws. płotków, więc chyba nie ma sensu dalej toczyć o nich dyskusji...

Tu już nie o płotki chodzi, jeno o demokrację o to czy użytkownik ma prawo wyrazić swoją krytyczną opinię, bez narażenia się na ostracyzm suwerena, czy tez musi lizac d*** jak większość, to największa bolączka tego forum, brak tolerancji i bałwochwalcze podejście do niektórych, stwarzacie sobie bogów i potem podejmujecie krucjaty w ich obronie, każdy ma prawo do błędów, tak jak każdy może je zauważyć.
 

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.221 41 5
Pawle, całkowicie się z Tobą zgadzam. Ale co innego ZAUWAŻYĆ błąd, a co innego SZUKAĆ i ZNALEŹĆ dziurę w całym....
Amen, wszystko. Proponuję adminowi wywalić tę część dyskusji.... (tylko niech zdjęcia zostawi...)
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
Jestem zwolennikiem pełnej wolności i tolerancji w sytuacji, gdy ta wolność i tolerancja nie szkodzą innym. To, że stoją czyjeś płotki na czyjejś makiecie, to tego kogoś prawo, to że ktoś to skrytykował to też jego prawo, po to jest forum. Nie pojmuję jednak tych uszczypliwości, pstrykania sobie w nosy. Nie tworzymy sobie bogów, by ich czcić bezmyślnie i nie robimy krucjat w ich obronie, Pawle, nadinterpretujesz troszkę. Spór ten jest tak absurdalny, że aż śmieszny. Kolega @hugwa zamarudził i poruszył lawinę. Miał prawo. Nikogo nie obraził. Ale też nie zmusza Daniela do czegokolwiek, ot powiedział co wiedział, czy słusznie, nie mnie oceniać. Bez sensu toczy się pianę w wątku, zaśmiecając go. To co kolega @Kris powiedział - warto wyczyścić wątek i ie generować takich sytuacji, bo one szkodzą całej tej społeczności. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.
 

Sklejacz

Aktywny użytkownik
Reakcje
421 24 0
I o co ten rejwach? Panowie, wszak wytykając Danielowi czy komukolwiek innemu błędy możemy liczyć tylko na lepsze dioramy/makiety/modele. Co jak co, ale to akurat jest in plus dla wszystkich, robiących i oglądających.
 

Sklejacz

Aktywny użytkownik
Reakcje
421 24 0
Jak długo nikt nikogo nie bije i od k..rew nie wyzywa to moim skromnym zdaniem jest OK. Są Ci z ciętym językiem albo podejściem a'la Grumpy Cat, są Ci którzy będą się zachwycać każdą, nawę wujową wrzutką na forum. Jesteśmy różni i dzięki temu nasze projekty to nie jest ctrl c ctrl v. I tyle ;)
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
Jak wcześniej napisałem , płotki były tylko ustawione , a nie wklejone w miejscu docelowym. Będzie tak jak jest na zdjęciu oryginalnym, ponieważ takie jest życzenie kolegi , którego własnością są moduły. Mnie żadna uwaga nie przeszkadza , nie odbieram niczego jako atak , wręcz odwrotnie, a do mistrzostwa to mi jeszcze bardzo daleko jak zresztą większości , bo cały czas się wszyscy uczymy :). Każda informacja jest cenna i zawsze to przyjmuję będąc chłonnym wiedzy. Wniosek jest taki , że nie należy fotografować czegoś co nie jest osadzone i wklejone finalnie . Będę o tym pamiętał :) A korzystając z okazji, dla wszystkich wesołych kurczaczków i smacznych jajeczek :)
tapeta-wielkanocne-szklane-pisanki-w-grafice-3d modified.jpg

Wpis połączony automatycznie:

....Fragmencik modułów Wisła Głębce... W kolejnym etapie budowy, osadzenie bramek i słupów trakcyjnych, barierek przy peronie, barierek na mostku, lamp peronowych, oraz budynku stacyjnego :)...Drzewa w pasie przy peronie I, zostaną wymienione na lekko przerzedzone Topole...Docelowo, za modułami, zamontowane będzie odpowiednie tło . :)
20180324_160920 modified.jpg 20180324_160624 modified.jpg
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki