• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Moduły - dioramy

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
To ze są pieniądze to nie znaczy ze wystarczające aby nasi mistrzowie je wykonali :D Spróbowac można :)
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
Mikl, szczerze powiedziawszy jak przeczytałem ten tekst na stronie, to pierwsze odczucie było "i co jeszcze???".
Ale po czasie masz rację- Daniel, Zvolack ślijcie oferty ... Ok, fakt...już jeden forumowicz jest co robi na zlecenie jednostki samorządowej..., bądzcie kolejni;)
Daniel..., mam nadzieję, że nie masz racji...

Pozdrawiam,
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
Trwają race nad okolicą, przy modułowej stacyjce wąskotorowej, na której położyłem naprzemiennie, na łuku, płytki chodnikowe i krawężniki do Hugwy.. Płytki są waloryzowane . C.d. nastąpi :). Na razie fotki robocze...
20180320_102715 modified.jpg
20180320_102815 modified.jpg
20180320_102829 modified.jpg
20180320_102824 modified.jpg
 

Laku

Aktywny użytkownik
Reakcje
384 24 1
Danielu a w jaki sposób to kleisz, że wychodzi taki efekt "chropowatości" i trójwymiarowości tego piaseczku?
Ja np. próbowałem wysypany i uformowany piasek zalewać rozrzedzonym wikolem ze strzykawki, ale to wychodzi raczej taka ubita ziemia :(
Piasek malujesz już po przyklejeniu, czy w jakiś inny sposób wybarwiasz?
 

Walter Rusin

Jasnowidz roku
Reakcje
45 1 5
Danielu a w jaki sposób to kleisz, że wychodzi taki efekt "chropowatości" i trójwymiarowości tego piaseczku?
Ja np. próbowałem wysypany i uformowany piasek zalewać rozrzedzonym wikolem ze strzykawki, ale to wychodzi raczej taka ubita ziemia :(
Piasek malujesz już po przyklejeniu, czy w jakiś inny sposób wybarwiasz?
Każde ziarenko piaksu z osobna...
 

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.454 12 0
Danielu a w jaki sposób to kleisz, że wychodzi taki efekt "chropowatości" i trójwymiarowości tego piaseczku?
Ja np. próbowałem wysypany i uformowany piasek zalewać rozrzedzonym wikolem ze strzykawki, ale to wychodzi raczej taka ubita ziemia :(
Piasek malujesz już po przyklejeniu, czy w jakiś inny sposób wybarwiasz?
To spróbuj zalać wikolem tak jak robiłeś, a potem jeszcze z góry delikatnie posypać :)
Ale też chętnie poznam sposób Daniela.
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
Danielu a w jaki sposób to kleisz, że wychodzi taki efekt "chropowatości" i trójwymiarowości tego piaseczku?
Ja np. próbowałem wysypany i uformowany piasek zalewać rozrzedzonym wikolem ze strzykawki, ale to wychodzi raczej taka ubita ziemia :(
Piasek malujesz już po przyklejeniu, czy w jakiś inny sposób wybarwiasz?
A ja przyznam szczerze, robię to tak:
smaruję wikolem i sypię piaskiem, to co się nie przyklei, po wyschnięciu wikolu, z góry traktuję lakierem matowym w sprayu, potem jeszcze aero lub sprayem koloryzuję. Ale bardzo delikatną wręcz chmurką. Nie jest to mocne rozwiązanie, ale też nie rzucam moimi makietami. Zdjęć nie pokażę, bo to architektoniczne makiety i ich na ogół nie fotografujemy przed oddaniem klientowi.

Natomiast mnie interesuje jak kolega @daniel loko waloryzuje te płytki chodnikowe, że wyglądają jak żywcem wyjęte z osiedla, na którym się wychowałem...
 

Podobne wątki