• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Moduły - dioramy

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
Może i czasami trochę Danielowi nie wszystko merytorycznie się zgadza,ale skubany robi to wszystko pierwsza klasa.(y)
Powinieneś nasz skarbeńku zbudować coś dla siebie, coby na imprezach zadawać szyku, najlepiej wąski tor urokliwy ku radości kolegów i uciesze gawiedzi.:)
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
Wszystko śliczne ,jedynie krówki bym trochę pobrudził.
Też uważam, że "uda" powinny być nieco przybrudzone wiadomą substancją.
A i droga jak chłopina co dzień pędzi je tą drogą na pastwisko nie powinna być wolna od min.
Chłopacy Z tym zrzędzeniem zaczynacie mnie bić na głowę, może pokażecie swoje dzieła, trochę się poznęcamy nad nimi, tak dla rozluźnienia.
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
Ważne dla mnie było to , by rzeczka na dioramie łączyła się idealnie z rzeczką , która jest w głębi na tle. Jak mi się uda to jutro zrobię jakieś zbliżenia.
[DOUBLEPOST=1514408782][/DOUBLEPOST]
Panie Danielu, jak wygląda procedura zamawiania takiej dioramy? Koszt, zaliczka, płatności itd?
Wysłałem wiadomość na PW (rozmowy prywatne).
 

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
Daniel,
Dziś masz u mnie wywalonego w kosmos plusa za jeden, z pozoru drobny, ale naprawdę rewelacyjnie wykonany element dioramy.
Powaliła mnie ta jasna plama piasku pod wodą i ciemny kolor dna. Kształt, zestawienie kolorów... no miazga. Idę po dmuchaną poduszkę, bo siedzenie z urwaną dupą jest cholernie niewygodne;)
Pełen szacun(y)
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
Adaś. Często jeżdżąc na rowerze zatrzymuję się na brzegu takich rzeczek i oglądam co i jak ... Jak jest ciepło, to sobie brodzę i widać jak się piasek czy muł układa na dnie.. Czasem też wejdę gdzieś na wzgórze lub mostek i w słońcu widać co się dzieje na płyciznach :).
 

Podobne wątki