• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Moduły - dioramy

Piotr M.

Znany użytkownik
Reakcje
1.216 86 30
A jak to boczna droga odbijająca od głównej która jest za wiaduktem?
20 metrów od szosy, uchlejesz się za nasypem że nikt nie będzie widział, a rano z wielkim trudem jakoś wrócisz do żywych....
Przypomina mi się sklep i jako taka gastronomia na końcu Bieszczadzkiej KL i Hajnowskiej KL, żyjąca od pociągu do pociągu :)
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
Gdybać można różne rzeczy a za drzewami może stoi Pałac Kultury.:D
Ja jednak widzę polną drogę i punkt, który tam na siebie nie zarobi. Znacznie lepiej wyglądałby tam krzyż lub kapliczka(nie brać sobie tego osobiście i nie robić ze mnie dewoty:D).
 

Piotr M.

Znany użytkownik
Reakcje
1.216 86 30
Przy krzyżu się nie zalejesz w trupa...
:D

Dla mnie to taki mazurski klimat trochę, lato, gdzieś za wiaduktem jezioro, smażona panga z biedronki wciskana miastowym jako "Ooooo Panie, dziś rano na spininga bestia złapana, jak temu szczupaku łeb obcięli to dwa łowczarki się najedli" z disco polo w tle, obowiązkowo z rozklekotanych tonsili.
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
Mnie pasował grill bar . Jebiące się parki czy zachlani rolnicy taplający się w krowich plackach kompletnie mnie nie jarają . Zdecydowanie wolę w miarę uporządkowane sytuacje, mimo , że fikcyjne . Jest przydrożny punkt z żarciem , czasem zaparkuje sobie jakiś człowiek czy rodzinka samochodem i luz. To moja rzeczywistość, mój grill - w takim miejscu bym właśnie go sobie otworzył ( nie mówiąc o tym ,że przesiadywał bym tam godzinami ), to ja tam "prowadzę interes"...:D Tyle w temacie.. :)
20171211_142500 modified.jpg

[DOUBLEPOST=1513025881,1513025068][/DOUBLEPOST]...Jeśli chodzi o muzykę Piotrek, to w repertuarze raczej Krawczyk, Rodowicz, Sipińska i tym podobne :D
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki