• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Moduły - dioramy

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.943 15 2
Kiedyś za czasów podstawówki pamiętam taką historię:
Była sobie Ania. (chuda jak patyk)
Był sobie Rafał, który to ganiał za Anią i wołał na nią gruba gruba.
Ania poszła na skargę do dyrektorki.
Rafał dostał kazanie
Następnego dnia Rafał znowu ganią za Anią wołając chuda chuda.
Ta znowu poszła na skargę
Dyrektorka znowu pokiwała Rafałowi palcem
Na co Rafał. Że gruba źle, chuda źle to jak ja mam na nią wołać?

Historyjka jakby wzięta z forum.
Napiszesz człowiecze, że super, ekstra, jak żywe to powiedzą że liżesz d***.
Napiszesz jakąś uwagę, spostrzeżenie. To ci odszczekną zrób lepiej.
Wniosek?
Lepiej zamilknąć jak Rafał i gadać tylko do samego siebie.
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
Mateusz - troszkę nieadekwatne porównanie ;).. Proszę zrób foteczkę zagajniczka, o którym pisałeś. Chciałbym go zobaczyć:)..Po za tym, po za "czarnym i białym" porównaniem, są jeszcze odcienie tematu :)...
12146862_sm42621-na-linii-d29411-stargardpyrzyce.jpg Linia_kolejowa_nr_356_Bdg-Pzn_na_Błoniu.jpg Linia_jednotorowa__Fot_RW (1).jpg
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
Na fotkach - uzasadnienie wielkości zagajniczka, w stosunku do wielkości pieńków, pozostałych po ścięciu "rosnących" wcześniej drzew..;)....
20171105_104806 modified.jpg






20171105_104613 modified.jpg







20171105_104720 modified.jpg







20171105_104801 modified.jpg

[DOUBLEPOST=1509877340,1509876757][/DOUBLEPOST].. Cholerną sprężynę z drutów widać na jednym ze ściętych pni.. -o_O :eek:.. Zamaskuję...:D.....
 

Zdrada69

Moderator Skala 1:220 (Z)
Zespół forum
Reakcje
6.192 39 0
@popowe - nie ma co przesadzać... od tego forum by przedstawiać swoje opinie i krytykować (najlepiej słusznie) lub chwalić - jak tak czujesz. Autor fotek nijako z definicji na to się godzi (zakładając że forma krytyki nie jest obraźliwa). Jak chce - odpowie - albo broni swego (przytaczając argumenty) albo ma dobrą informację i coś poprawia albo mówi - moja makieta - moje królestwo (lub mój przyjęty poziom kompromisu). Więc jak uważasz że super to właź w d... a jak uważasz że coś Ci nie pasuje - też pisz. Im więcej konstruktywnej krytyki tym merytorycznie lepsze nasze dzieła - przynajmniej ja tak uważam.
 

Podobne wątki