• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Moduły - dioramy

OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
Paweł. Ten bruk, to tłoczone kawałki płytek Auchagen . Waloryzowałem je rozcieńczonym mocno pigmentem "Śnieżka", to samo robiłem z łączeniami innych "kostek" , które są tłoczonymi samo przylepnymi wypraskami imitującymi bruk:) Było trochę z tym roboty ....
20170916_090020 modified.jpg
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
....No będzie , ale docelowo ma być w jakimś mega szczelnym pomieszczeniu :). Część zawsze da się odkurzyć , a zwłaszcza tory...Podobno ma być na to założony jakiś dzielony, wielki cylinder z pleksi...
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
Na tej makiecie będą jeździły krótkie parowozy i składy, zwłaszcza w części środkowej. Jedynie na zewnętrznych torach mogą kursować dłuższe składy, z ciut większymi parowozami . Makieta docelowo będzie służyć jako moduł z pętlą, ponieważ kolejnym etapem prac jest kilka dużych modułów ze szlakiem i większą stacją. Zewnętrzny okrąg torów będzie pod "drutem"...:)

Poniżej fotki, na których widać, że w niektórych miejscach "nie wykarczowano" młodych, dzikich zagajniczków...:)
20171103_134014 modified.jpg
20171103_133925 modified.jpg
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.944 15 2
Pomysł ciekawy. Nawet bardzo. Ale jakoś mi skala nie pasuje. Wygląda jak Wzięte z TT-ki albo N-ki, Wyglądają na starsze osobniki. Krótko mówiąc proporcja mi nie pasuje.
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
Mateusz , proporcja w przyrodzie, to rzecz naprawdę względna - jeśli chodzi o drzewa( w ramach rozsądku rzecz jasna). Natomiast zagajniczki z dziczek różnych drzew, mają różny wzrost, w zależności od tego ile czasu rosną ,i gdzie :). Może są ciut za gęste, może listowie za duże, ale takie wyszły...;)...
 

Podobne wątki