• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Moduły - dioramy

OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
Wiem Paweł..:).. Nie mam prawa mieć za złe zwrócenie uwagi na tak ważny szczegół...wręcz dzięki, bo na zdjęciu to właśnie widać...;)...
Można jeszcze ciut "podszpachlować" , choć są też miedzy cegiełkami nierówności...Zobaczymy co da się zrobić :)...
 

Sklejacz

Aktywny użytkownik
Reakcje
421 24 0
Weź arkusz hipsu i wytnij sobie z niego wąski pasek, z jednym bokiem podciętym pod katem ok. 45 stopni. Są stronę wetknij w szparę i solidnie wysmaruj Tamiya Extra Thin, ewentualnie acetonem. Zostaw na noc do wyschnięcia i potem delikatnie zetnij nadmiar plastiku.
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
Daniela zdjęcia nie są całkiem wyraźne. Na prawie wszystkich zdjęciach jest nie tyle "pikseloza "co jakby "szron" Nie wiem jak to nazwać. Trocha jakby były robione komórką z przed 15 lat. Nie są one takie super wyraźnie. Mam nadzieję, że za to spostrzeżenie Daniel się nie pogniewa ale mam wrażenie, że używa jakiegoś filtra w aparacie który robi taką mrzonkę. Efekt jest taki, że ów filtr ( Daniel wybacz) zaciera niedoskonałości.'
No chyba , że jest to reakcja aparatu na słabe oświetlenie.
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
Mateusz.
Zdjęcia są najwyżej lekko poruszone i nie doświetlone. Po za tym są powiększone i wykadrowane, by można było dostrzec bliżej całe budynki... Komórka to S3 i mam ją 3 rok..:)...Skoro Paweł zauważył niedoskonałości, to dziwne ,że ty ich nie widzisz... Po za tym lubię zdjęcia z tego aparatu, bo przy dobrym świetle robi takie foty jak np. ta, poniżej...:) DSCN7296 modified.jpg ...
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
ten na awatarze?
[DOUBLEPOST=1506696530][/DOUBLEPOST]Nie do sprzedania:) To niezniszczalne Ufo z kewlarową ramą i kołami Spengle, oraz amorami powietrzno-olejowymi "ZYSKSS" i "CANECREEK"... :)
 

Podobne wątki