• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[Moduły] dioramy i dioramki

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#22
Re: dioramy i dioramki

No i wszystko jasne!!!! Panowie brońcie swych tajemnic,niczym dziewica swej cnoty :LOL: póki ją ma jest wielka,tajemnicza i pożądana :D Mylę się?
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
#23
Re: dioramy i dioramki

z połowie wrzesnia foty nowej dioramy na targi w Poznaniu . mam nadzieje ,że sie wyrobię.Dioramę będę wykonywał we wspólpracy z Janem Kolem. jest to super fachowiec od nadawania realizmu wiec i robota pewnie pójdzie szybciej. diorama bedzie miała 160 cm dł i 60 cm szerokości . Temat: Szlak waskotorowy połozony gdzieś koło zabudowań wiejskich, w pobliżu nasypu kolei normalnotorowej. Szlak kolejki bedzie biegł mostkiem nad strumieniem w okolicznym rowie ,po czym ,bedzie skręcał pod wiadukt kolei normalnotorowej ,dalej biegnąc, przez pola i małe laski. tymczasowy oipis nie odda pewnie tego co mam juz w głowie i na papierze ,ale zareczam ,ze jak juz to wykonamy bedzie sie nad czym poroztkliwiać ;) .
 
Reakcje
1 0 0
#24
Re: dioramy i dioramki

Mam nadzieję, że nacieszę oko tym cudeńkiem na miejscu :D....a i koniecznie wieczorne spotkanie w internacie, bo będzie o czym pogadać....
 

KAMAPI

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#27
Jak już wszyscy się wypowiedzieli i pochwalili to teraz ja...
Jak dla mnie Twoje dioramki są ładne, ale pojawiają się w nich kontrasty...tzn. Piękne krzaczory, dobrze dobrane odcienie, co sprawia że wszsytko wygląda bardzo realistycznie i nagle plastikowe sosenki...aż oczy bolą od tego. I wcale nie są de luxe :(
Jak dla mnie do makiety Marka czy modułów Zbyszka, gdzie zieleń wydaje sie być nie zdjęciem makiety ale prawdziwej przyrody, to Ci jeszcze daleko.
 

Podobne wątki